A proč nevyužijí všechny elektrárny (jaderné, tepelné, vodní), později, když se zadaří, tak i termonukleární?
Bitcoin, je vůbec to nejdůležitější, co dnešní svět potřebuje. :-)
Odpovědět1 0
Nejdůležitější je dnes mír na Ukrajině.
Ale Bitcoin je také důležitý.
Odpovědět0 0
Pro koho je Bitcoin, důležitý?
Pro P. Thiela, E. Muska, Ch. Zhao, Ch. Kocha, V. Putina, GOP, atd....
Pro ty ano, ale pro stafáž, která bláhově věří, že na něm také zbohatne, tak to určitě ne. :-)
Odpovědět1 3
Ono na něm už dost té "nepodstatné stafáže" zbohatlo. Z kdysi puštěné těžby na pár dní mají dneska miliony. Kdo koupil btc za pár set, tak klidně stovky milionů.
Odpovědět1 0
Ano, první z těch kdo získali Bitcoiny mohli dost vydělat, ovšem pokud ho prodali a směnili za "nenáviděné" dolary apod.
Dnešní "těžaři" myslím, že pouze prodělají.
Odpovědět0 0
Ale Bitcoin nemusíte jenom "těžit", prostě ho koupíte ;-).
Snad si nemyslíte, že mám doma nějakou těžební farmu? :-D Nic takového samozřejmě nemám.
Odpovědět1 1
Dnešní těžaři prodělají.....
Jak to můžeš vědět?
Co bude za 2, 4, ....10 let ??
Hodnota teď sice dost spadla, já těžim přesně rok pokud bych to shrnul a nepočítal nějaké přestávky, mám teď natěženo asi 30000Kč v BTC
Propalena elektřina vychází asi na polovinu té částky, takže pořád jsem cca 10-15 tis v plusu, muselo by to spadnout ještě hodně daleko pod současnou hodnotu,
a i kdyby tak měsíční investice v propalené elektřině je okolo 1000Kč, to mi z výplaty zas tak moc neukrojí a jsem ochoten tu investici držet i když to půjde třeba na 3 roky do ztráty, než se rozjede další vlna těžby...
Odpovědět0 0
Doporučil bych ti shlédnout záznamy z Oslo Freedom Forum, což je konference zabívající se lidskými právy. Tak nějak tam bitcoin hrál celkem velkou roly, kvůli stále rostoucí humanitární důležitosti.
Odpovědět0 1
Tohle mi v kontextu toho mála o něm co vím zní jako dost šílená konspirační teorie: "také velký bijec za likvidaci svobody a demokracie v USA a její nahrazení vládou bílé rasy".
Naopak, snaží se bojovat za maximalizaci svobody.
Odpovědět0 1
To je extrémně subjektivní.
Klíčové je zhodnocení. Kdokoliv v jakémkoliv množství nakoupil Bitcoin a v "panice" se ztrátou neprodal, dočkal se nebo se velmi pravděpodobně dočká opravdu velmi solidního zhodnocení.
Odpovědět1 0
Asi tak. Kámoč nakoupil za 25000 kč. Vytáhl z toho asi 50k a i teď při péokelsu v tom má stále cca 80. I v najhorším případě získal JEN +100% za 2 roky. Ty už má a n ikdo mu je nevezme. A ano, podobné zůročení se může povést třeba na burze, ale může a nemusí. Kdežto tady je skoro jisté, že s koncem války hodnota opět stoupne. A nezbývá, než doufat v normální konec války. Pač pokud to přejde ve válku jadernou, tak prohrálo celé lidstvo a zbytkům už bude fuk, kdo má btc, zlato, diamanty... Spíš půjde o to, kdo má větší kyj a uloví souseda na maso.
Odpovědět1 0
Pro jistotu si ještě počkáme na vyjádření největšího odborníka na kryptoměny, Zubika.
Odpovědět4 1
"Kriplkoiny", dle Zubíka, žádné kryptoměny :-).
Odpovědět1 0