Jo čina začala plniť zelene pravidla vypla niektore uholne elektrarny aby to dokazala a chybajucu energiu nahradila tym že vypla pripojky elektriny americkym firmam, nech si elektriku zabespečia sami :D Mne to pripada ako odveta za Americke kroky proti Čine :)
Odpovědět2 0
Jedna z výhod solárních panelů je, že výroba není náročná na energie ani suroviny.
Odpovědět0 3
Pro naše kamarády z Ameriky doplním, že se jedná o ironii :o)
Odpovědět1 0
Ale no tak, nalijme si už konečně čistého vína...
Je snad zřejmé, že tzv. krize z roku 2008 byl propagandistický debakl a tak pro rok 2020 a roky následující byl napsán jiný scénář.
Je snad zřejmé, jakými problémy globalistický sen prochází už celou řadu let, takže je jasné, že se jeho architekti nebudou na ty problémy jen tak koukat, ale budou je řešit. Řešit problémy je přeci zcela běžné nebo snad když např. začne hořet nějaká budova, tak se nechá vyhořet do základů? Není to spíš tak, že přijedou hasiči a požár uhasí?
Tohle je podobný případ. Architekti globalistického snu chtějí zabránit propagandistickému debaklu, no tak začali řešit problémy, které by k propagandistickému debaklu vedly.
Jak je, či není tato snaha marná, to už je jiná kapitola ;-).
Odpovědět2 1
Akorát si dovolím nesouhlasit s tvrzením, že je obětí pandemie. (která nebyla, ale to je vedlejší) Právě naopak: Šaškemie skončila a průmysl se rozjel na 300%. A sežral veškerou elektřinu. (a je nesmírně smutné, že čína nereaguje přiměřeně. přitom centrálně řízená ekonomika může doslova do druhého dne najet uhalné elektrárny a mít elektřiny až až.)
Odpovědět2 5
Tohle je přeci nesmysl. To se jako "přes noc" postavilo 200% kapacity navíc pro 300% průmyslu?
Odpovědět3 0
Máte ponětí, jak to v těch průmyslových zönách vypadá? Máte ponětí, jakým způsobem nasazují lidi? za půl roku od šaškemie naprosto klidně zdvojnásobí provoz. I rychleji.
Odpovědět0 5
To přeci není jenom o lidech. Pokud jel průmysl před šaškemií na 100%, no tak po šaškemii (ano, útlum během šaškemie připouštím) se prostě rozjel opět na 100%. Tam přeci není žádný technický důvod k výpadkům elektřiny.
Odpovědět0 0
Mezitím průmysl posílil a čína začala jet šílozelenou ideologii "obnovitelných zdrojů" Takž evýsledek: Vyšší spotřeba, nižší dodávky.
Odpovědět0 4
"Mezitím průmysl posílil..."
No, to by bylo právě to přes noc. Navíc jestli byl během šaškemie průmysl v útlumu, no tak logicky musela být v útlumu i výstavba průmyslových kapacit. Pochybuji tedy, že se během šaškemie postavila nějaká významná část průmyslových kapacit. Nedávalo by to smysl.
Jakou ideologií se řídí krocení spotřeby el. energie (a průmyslové výroby), to si pochopitelně nejsem jistý, nicméně co je typickým efektem splasknutí ekonomické bubliny? No přeci útlum ekonomických aktivit a tak se logicky domnívám, že simulací útlumu ekonomických aktivit lze snížit riziko náhlého a nečekaného prasknutí bubliny, což by způsobilo otřesy na finančních trzích a tedy výše zmíněný propagandistický debakl a to je to, co ONI zcela jistě nepotřebují.
Odpovědět0 0