Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

jak na sysprep??? aneb me asi odvezou... chocholosek

oyza (7)|28.11.2007 22:31
Zdravim draci, muze mi nejakej masta popsat co mam s tim kramem delat? Nahodim system, vyladim co chci. Hodim setupmanagera a udelam si sysprep.inf. umistim ho do toho adresare sysprep v rootu a pote pustim sysprep s parametrem minisetup. ten idiot po restartu pusti neco mezi. vyplneny cislo, ktery v inf souboru je, naprosto ignoruje a chce ho zas. pri pokusu v minisetupu o pripojeni do predvolene domeny se komp zasekne asi na 5 minut a pak milostive prohlasi ze doslo k neocekavane chybe. muze mi nekdo vysvetlit jak tam dotlacim to cislo, na domenu dlabu. jinak zbyle nastaveni co jsem chtel funguje...

p.s. pri 2 asi z 20ti pokusu to to cislo nechtelo... asi miracle...

je to sysprep pro xp...

pripadne jestli existuje nejaka alternativa
Styryx (351)|29.11.2007 09:41
Sysprep jsem osobně nikdy nepoužil, takže tady nevím. Osobně používám unattended setup (parametr Winnt32.exe /unattend:...), s číslem jsem tam taky myslím zápolil, musí bejt nastavený FullUnattended a všechny volby jako OEMSkipEula atd. Nevím jak v sysprep, ale v unattend jde nastavit spousta pěkných věcí, jako umístění Program Files nebo profilů (protože adresáře "Program Files" a "Documents and settings" jsou čistokrevný zlo :D).

Nebo další alternativou je n-Lite, ten umí s instalací taky spoustu pěkných triků.
Lax (97)|29.11.2007 11:21
Jestli chceš, mohu ti sem přihodit náš sysprep.inf, kterej funguje - teda to číslo funguje na 100%, připojení domény tak na 50%, ale to je tím, že jsme propojovaný přes VPN.
oyza (7)|29.11.2007 20:32
jj unattend me taky napadnul. vim, ze uz sem si s tim jednou hral, ale taky to nebylo nijak super :)
n-lite je skvelej, ale ja potrebuju uz nainstalovanej system + programy. no unattend zkusim...

a laxi, jestli posles, budu rad, ale myslim, ze tam budes mit asi to samy...
Matajon (125)|30.11.2007 07:31
Případně na Vistu díky způsobu její instalace přes windows image bych zkusil nástroje WAIK a BDD 2007