Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

NiBiTor 3.5

Feky (5)|3.1.2008 22:39
Kdo mi prosím poradí jak nastavit NiBitor na grafické karty NVIDIA.Jde to na většinu aspoň série 6 a výš nebo se to rozlišuje typem biosu a tak. Nemám s tím vůbec žádnou zkušenost,díky.
husky14 (4214)|3.1.2008 22:57
Tak to si snad napred o tom neco precti....

Muzu se zeptat, jakou kartu hodlas upravovat? Chces to kvuli pretaktovani nebo treba regulaci fanu?
Feky (5)|10.1.2008 01:06
Husky 14 promiň,mám webíka sotva měsíc a neumím v tom chodit. Jinak bych chtěl zkusit provést něco s tou mojí grafikou Leadtek Winfast 6600 GT TDH 500/1000. Četl jsem dost věcí o nibi a nv flash,ale myslím,že to stejně odhulím. Na MVK jsem našel sice biosi, ale jaký na tuto grafku to fakt netuším. Prostě nevím jak na to(našel jsem návod na 8800 gtx,ale to snad asi....)?
husky14 (4214)|10.1.2008 06:26
Nibitor ti umoznuje vytahnout BIOS ze svy karty, ten upravit a flashnout zpatky. Nepotrebujes na netu shanet jinej BIOS ;)

Jinak na upravu a flashovani BIOSu na karte se vykasli.
Vetsinou se tim ziska max. par bodu v 3DMarku a mozna +1-2fps v nejaky hre, ale riziko poskozeni karty je hodne velky....
Pro pripad, ze se flashovani po*ere a tvoje karta uz nenajede, mel bys mit pripravenou nejakou obyc PCI kartu (nebo mas integrovanou na desce?), abys moh celou tu paseku vratit zpatky....

Nevim, jestli ti to stoji za to riziko, vzhledem k tomu, zes to nikdy nedelal a nic o tom nevis (bez urazky).... mozna jestli uz mas novou kartu pripravenou :p


Takze se napred rozmysli, jestli do toho chces jit a dej vedet....
Feky (5)|10.1.2008 09:41
Zdravím. Tak jestli by se mi zvedlo tak málo fps,to za to opravdu nestojí. Počkám,až mi rodinka odsouhlasí 8800GT nebo něco kolem tohoto výkonu a pak ze zvědavosti,abych se něco přiučil ten flash vyzkůšam a dám info.