Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): problem s vypadnutim obrazovky

Neregistrovaný (0)|11.1.2008 19:14
Jméno tazatele: fritol

Znění dotazu:
nazdar vsichni tak mam takovy problem...pocitac mi funguje prakticky bez problemu, jen kdyz zacnu hrat jednu hru (company of heroes OF), tak to zhruba 10 minut jede bez sebemensich problemu, pak ale najednou zniceho nic se vapne monitor (cerna obrazovka), ukaze se tabulka s napisem "NO SIGNAL" a nic se s tim neda delat, jen to natvrdo restartovat popr. i vypnout...a pak kdyz se dostanu opet do windowsu...tyhle problemy se objevuji jen u teto hry , u zadne jine aplikace...zkousel sem ji preinstalovat, stahnout ovladace na Graf. kartu (grafiku mam nove reklamovanou) a stejne to nejde...diky za kazdou pomoc

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
konfigurace: nvidia geforce 6600gt, intel pentium 4cpu 3,00ghz, 1 gb ram ddr2, windows xp
husky14 (4214)|11.1.2008 19:21
Co teplota grafiky, neprehriva se?

U jinych her to nedela.... da se rict, ze ty ostatni hry nejsou tak narocny na grafickou kartu?
johny__g (6387)|11.1.2008 19:43
Máš na tu hru nainstalovaný poslední patch? Teda pokud nějaký vyšel...

Když změníš nastavení hry - rozlišení, detaily atd. - má to nějaký efekt na to zatuhávání?
Neregistrovaný (0)|11.1.2008 20:29
patche nainstalovany mam, zmena nastaveni rozliseni, detailu atd na to nema zadny vliv...

btw. teplota gpu je okolo 40°c...a ostatni narocnejsi aplikace mi teda taky fungujou bez problemu
jeste me napadlo, po restartu pocitace uz ve windowsu se mi tam vzdy objevi takova tabulka s chybama, znate to...pise to neco jako 0000012-can't read nebo nak tak...znamej rikal ze to jsou ramkovy chyby...tak vazne nevim
husky14 (4214)|11.1.2008 21:17
Tak ramky otestuj. Stahni si Memtest, je to obraz. Ten vypal na CD a nabootuj z nej. Test nech bezet aspon 4 hodiny, cim dyl, tim lip.
Neregistrovaný (0)|14.1.2008 20:46
hmm tak uz mi to nedela peoblemy jen pri jedny hre, ale i pri dalsich aplikacich...pise to tudle chybu,tady je: Chybující aplikace trainz.exe, verze 1.5.0.2979, chybující modul render3dfoundation_7c.dll, verze 0.0.0.0, adresa chyby 0x00048810.
husky14 (4214)|14.1.2008 20:51
A zkousels ten Memtest?
Neregistrovaný (0)|16.1.2008 20:42
jo, memtest sem zkousel nechal sem to bezet 4 hodiny a nevim, error tam nebyl zadnej ale passu bylo 13...tak sem to vypnul, a po tom co sem se dostal do windowsu mi to opet psalo ty chyby, internet se skoro nerozjel...nebylo by nejlepsi reklamovat celej pocitac nebo koupit novej???