Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

visty a synchronizace mobilu

d.a.a.n (14)|27.1.2008 00:02
Po dlouho době jsem si chtěl zálohovat SMS a kontakty do PC. A zjistil jsem že můj oblíbený prográmek na synchronizaci a ukládání dat z mobilu (P910i) pod vista nejede. Zná někdo nějaký podobný prográmek co funguje pod vistama?
pavel_p (993)|27.1.2008 00:10
Příležitostně používám tyto dva, ale na PC s Vistama nemám bluetooth ... za pokus nic nedáš:
http://www.sony-ericsson-cz.com/index.php?article=26&seo=My-Phone-Explorer-od-A-do-Z-MyPhoneExplorer
http://fma.sourceforge.net/
Když tak dej prosím vědět jak jsi dopadl, možná si toho modrozuba někdy koupím ...
Má ten program problém s něčím konkrétním (ovladač) nebo se s vistama nesnese jen tak bezdůvodně?
d.a.a.n (14)|27.1.2008 02:27
To FMA byl právě ten můj oblíbený prográmek. Jde nainstalovat a i telefon se k němu připojí, ale tím to končí žádné data kromě signálu, stavu baterky a dalších prkotin do něj nedostanu.
Ten myphoneexplorer vyzkouším. Dík za tip
Encore1106 (424)|27.1.2008 10:35
U FMA v režimu kompatibility nastav "Spustit tento program jako zprávce", možná to pomůže...
MyPhoneExplorer funguje na Vistách bez problému (nebo jsem na žádný zatim nenarazil)...


Programy mam oba, FMA proto, že MPE nezjistí tolik info o telefonu. MPE proto, že je v něm lepší záloha tel. seznamu, SMSsek atd.
pavel_p (993)|27.1.2008 11:46
Nemáte někdo zkušenosti s podporou různých USB bluetooth bazmeků ve Vistách 32/64 (a příp. i v Linuxu, ale to není zas tak důležité)? Většinou se píše jen o 2000/XP a Visty natož 64bitové výrobci ignorují. Jsou tato zařízení u Vist podporována nějakým obecným driverem, nebo je třeba něco instalovat z CD?
d.a.a.n (14)|27.1.2008 13:05
Když jsem si visty 32bit home před pul rokem instaloval tak mi bluetooth od MSI s jejich ovladači moc nejel nakonec jsem to vyřešil pomocí Widcomm bluetooth drivers. Dneska už s tím možná nejsou problémy.