Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sítě: zřízení internetu

Neregistrovaný (0)|7.2.2008 08:39
Jméno tazatele: Helena

Znění dotazu:
Dobrý den chtěla bych se zeptat švagrová bydlí v Hlihkach u K.Varů a nemaj možnost k připojení na internet zda je možné se přes Vas napojit a co to obnáší a kolik co staojí?děkuji Moc

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
mech13 (5526)|7.2.2008 08:57
svethardware neni internetovy provider (podle toho co vim) takze ne...

moznosti jak se pripojit na internet jsem zhruba sepsal zde:
https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/4765-ktere-pripojeni-k-internetu-zvolit
Petr S. (1220)|7.2.2008 09:04
Pokud Vaše švagrová nemá pevnou linku pro ADSL nebo kabelovou přípojku, tak bych se zaměřil na hledání nějakého wi-fi providera. Bezdrátové sítě jsou dnes již prakticky po celé republice...
cool.user (2822)|7.2.2008 09:25
A pokud by nebyla ani wifi stale zbyva varianta mobilniho internetu od nektereho z ceskych mobilnich operatoru.
Zoidik (1405)|7.2.2008 10:03
cool.user : je to taky možnost, ale v PC Wordu tam měli tohle srovnání, tak jsem se na to díval a je to zbytečně drahé řešení za slušnou rychlost, nebo malá rychlost za nějaké tři stovky. O tom bych přemýšlel jako o poslední možnosti
cool.user (2822)|7.2.2008 10:18
A precetl sis tu cast vety "A pokud by nebyla ani wifi"? Domnivam se ze z meho postu vyplinulo ze mobilni internet je az treti (posledni) moznost...

A o sorvnani v pc wordlu mi nemusis mluvit, pac sam obcas jedu na gprs/edge, takze vim jakych zavratnych rychlosti dosahuje, ale pokud clovek potrebuje internet a neni zadna jina moznost (cti, adsl, cabel, wifi) tak je to pripojeni na bezne brouzdani/cteni emailu dostacujici...