Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

COM SURROGATE ve windows VISTA

Tico_BJ (44)|8.2.2008 14:09
Ahoj, dostaly se mi do ruky 2 notebooky(OS vista) s tim, že na obou po startu a pak následně při práci vyskakuje okno s hláškou že com surrogate přestal pracovat. Nic krom otravného odkliknutí okna to neznamená, ale stane se prý, že toto okno vyskakuje třeba 10x za minutu. Vygooglil jsem návody, jak toto odstranit. Nainstaloval jsem aktuální DivX, Vista kodeky. Nic. Pak mě napadlo proces vypnout a ejhle to pomohlo, ovšem jen dočasně. V případě, že jsem chtěl něco vypálit v Neru, nešlo to. Vypnutý proces na to měl tedy vliv. Aktualizaci Nera jsem také zkoušel, bez úspěchu. Myslím, že tento problém je celkem známý a ten kdo má visty se s ním možná setkal. Nevíte, co by mi mohlo pomoct? Nejsou to mé notebooky, jinak bych tam měl dávno XP:)
Intri (3490)|8.2.2008 14:21
Tohle na mě kdysi skákalo taky, ale nevím, čím to bylo. Ani nevím, proč to na mě už neskáče. Není tam možnost nechat hledat řešení na webu Microsoftu? Jestli by to bylo něco s Nerem, mohlo by se nějaké řešení najít, Nero je dost rozěířený program, aby se jím MS zabýval.
Tico_BJ (44)|8.2.2008 15:36
Visty no. Odinstaloval jsem Nero, nainstaloval jsem nějaký free vypalovací softík a vše je v pořádku. Už aby byl SP1 :)
Encore1106 (424)|8.2.2008 17:38
Tuhle hlášku jsem měl párkrát taky, ale Nero nainstalovaný nemam, ani jsem neměl. Chybu bych možná hledal spíš někde jinde.
Intri (3490)|8.2.2008 19:47
[quote=Tico_BJ;88560]Visty no. Odinstaloval jsem Nero, nainstaloval jsem nějaký free vypalovací softík a vše je v pořádku. Už aby byl SP1 :)[/quote]

RC1 už je, používám ho a dostal jsem za více než měsíc jen jedno BSOD. Jinak s ním nemám žádné problémy.