Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Znacka UTT - pomoc

fluo (6)|17.2.2008 18:09
Prosim o radu ohledne tehle case. Nemuzu nikde najit nic blizsiho. pouze to ze je v cr prodava za par korun asi 3 firmy na netu.. Jenze nemaji zadne specifikace ani nic blizsiho... aspon neco kde je napsanematerial nebo nejake fotky...vse by mi pomohlo...Google nenasel skoro nic..

UTT-S BT-3 (DIAMOND) midi tower černý (black), bez zdroje, 4x 5.25", 1+5x 3.5...

UTT-S AY-4 (TURBINE) midi tower černý (black), bez zdroje, 4x 5.25", 1+5x 3.5..

UTT-S T15 (TRUCK) midi tower stříbrný (silver), bez zdroje, 4x 5.25", 1+5x 3....

treba tady to maj: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
johny__g (6387)|17.2.2008 18:25
Materiál je podle [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ocel (a já bych řekl asi dost tenká), čelo a ty blbinky kolem bude plast, levnej, čínskej. Co taky čekat za tu cenu....
fluo (6)|17.2.2008 18:32
[QUOTE=johny__g;91552]Materiál je podle [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ocel (a já bych řekl asi dost tenká), čelo a ty blbinky kolem bude plast, levnej, čínskej. Co taky čekat za tu cenu....[/QUOTE]


no to jo, ale kolikatka a jak vypada vevnitr?a co treba vetraky kolik a kde..to je zasadni vec...idealni by byla recenze ale kde ji sehnat?proste neco jak to vypada vevnitr? vim ze ty prachy se neda cekat zazrak...jenze co to vubec je zac ta bedna?nejaky odkaz na vyrobce
speedsnail (4876)|17.2.2008 18:37
Tak sem prolezl Google (nic lepsiho me nenapadlo) a je fakt ze nikde nic neni :-/

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] je jedina fotka ze ktere je aspon trosicku videt jak to ve skrini vypada. Zadni rost pro ventilator katastrofa :( Byt tebou tak tu značku uplně vynechám. Za 950,- máš slušný CoolerMastery 330-333
fluo (6)|17.2.2008 18:39
[QUOTE=speedsnail;91561]Tak sem prolezl Google (nic lepsiho me nenapadlo) a je fakt ze nikde nic neni :-/

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] je jedina fotka ze ktere je aspon trosicku videt jak to ve skrini vypada. Zadni rost pro ventilator katastrofa :( Byt tebou tak tu značku uplně vynechám. Za 950,- máš slušný CoolerMastery 330-333[/QUOTE]


Vis, tohle jsem videl... vubec by mi treba nevadilo to trochu upravit...nejake ty diry prevrtat...ale co kdyby rezonovala nebo tak...ale i to se da vlastne dotuningovat
fluo (6)|17.2.2008 18:42
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Tak tahle se mi libi asi nejvicjen fakt vedet do ceho jdu a nenechat se prekvapit. V zivote jsem o tehle znacce nic neslysel. aspon vyrobce, ale i to mi nic nerika natoz Googlu...
ICEBOSS (3435)|17.2.2008 22:59
UTT? Tragedie... vsechno spatne... vyber si neco jinyho. Za litr mas uz pekny a docela dobry bedny. Pokud si koupis UTT, tak za to das 600,- + 1000,- za nejakou rozumnou bednu, az se Ti to Tvy utecko za tyden rozpadne na 600 malych kousku :)

Chlazeni je taky hrozny. zapomen na ne.