Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Gigabyte Poseidon 310 Case

Finkky (5)|14.3.2008 20:51
Gigabyte Poseidon 310 Case
http://www.gigabyte.com.tw/FileList/Image/chassis_productimage_gz-aa3cb-sjs(sjb)_big.jpg
Co na ni rikate, jeji maska me naprosto uchvatila =). Az na jednu videorecenzi () jsem nic moc o ni nenasel. Doporucili byste mi ji jako skrin do 2500 Kc? (nema podle vas nejake vyrazne neduhy, design ponechme stranou)
:o) (102)|15.3.2008 09:51
za ty penize bych koupil tenhle kousek:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
grapherX (888)|15.3.2008 19:26
V teto cenove kategorii me osobne pripada nejlepsi Thermaltake VE7000BNS Soprano DX černá
ICEBOSS (3435)|16.3.2008 22:07
[quote=:o);100629]za ty penize bych koupil tenhle kousek:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/quote]
jako sorry, ale to je fakt inteligentni prispevek. jemu se libi bedna s jednoduchym a decentnim celem a ty mu ukazujes takovej kolotoc.
kane.shw (1231)|16.3.2008 22:41
[QUOTE=Finkky;100514]Gigabyte Poseidon 310 Case
http://www.gigabyte.com.tw/FileList/Image/chassis_productimage_gz-aa3cb-sjs(sjb)_big.jpg
Co na ni rikate, jeji maska me naprosto uchvatila =). Az na jednu videorecenzi (http://www.youtube.com/watch?v=EX8zvB9BYVk) jsem nic moc o ni nenasel. Doporucili byste mi ji jako skrin do 2500 Kc? (nema podle vas nejake vyrazne neduhy, design ponechme stranou)[/QUOTE]

Vzhledově je mi velmi sympatická :thumb, předpokládám, že tohle jsi už viděl...

- ale dal bych si pozor, ta modrá dioda vepředu, by mohla být imho celkem rušivá :notsure
Kobus (2)|29.5.2008 15:29
Case jsem si koupil v TSB za cca 2150,-. Líbil se mi design a mouchy které má vnitřní uspořádání se dají "napravit". Dnes ji budu trochu překopávat (DoDo - dodělej doma:-) Zpracování je celkem dobré. Mám jen trochu problém s jednou nohou, je nakřivo a case nestojí rovně, ale to se poddá. Budu vyřezávat zadní mřížku fanu a nahrazovat chromovanou, drátěnou. Mám vyzkoušeno, že produkuje nejmenší aerodynamický hluk. U předního fanu to taky trošku vyříznu, aby se dostal nějaký vzduch k HDD. Je tam jediná škoda, že to nejde odstranit celé, protože tam je modul s porty a tlačítky. Poslední bolístka by mělo být otočení HDD koše zpět o 90 stupňů (HDD nevyndávám) kvůli lepšímu chlazení. Přikoupil jsem odchlučňovací hmotu AKASA PAX2 tak jsem zvědav jak to bude s hlučností.
Logout (4018)|29.5.2008 16:36
Kobus: právě jsem chtěl napsat, že mám k ní jednu výtku: otočený HDD koš, což spolu s malým nasávacím otvorem u frontfanu zhoršuje chlazení disků. Jinak je to rozumná case za slušnou cenu.
Maximus12 (763)|29.5.2008 16:44
Ta bedna vypada dost zajímavě, ale podle mě se dá za ty prachy sehnat zajimavější nebo i za méně člověk sežene pěknou bednu - namátkou CoolerMaster ma dost dobré bedny za slušnej peníz. Ale každej at si vybere co se mu líbí, hlavně ten design aspoň podle něj to posuzuju z větší části já a pak až vnitřek.
brutulus (1)|15.10.2008 14:57
Mám ji týden je supr. Jediný co fakt velmi nepříjemně překvapilo je že nemá tláčítko reset !!!!
ICEBOSS (3435)|15.10.2008 16:18
reset uz je treba malokdy... doma jsem ho jeste nepouzil a na serveru taky ne :)