Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): usb driver

Neregistrovaný (0)|18.3.2008 14:14
Jméno tazatele: Robin

Znění dotazu:
Mam problem s usb driverem na navigaci.(mio c710) Ja blbec jsem nejdříve připojil navigaci a windows update si nainstaloval ovladač, přes kterej to nejede. Navka se sice nabíjí, ale nespojí se na aktualizace atd.. Mam MS Vista a myslim si, že by mělo stačit odinstalovat ovladač co nainstalovaly windowsy a nainstalovat novej. Problem je v tom, že nevim jak ovladač odebrat. Přidání zvládám.. Díky.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
MS Vista home premium 32bit, core2duo 1,5GHz, 2GB ram,...
Intri (3490)|18.3.2008 14:17
Ve správci zařízení by to neměl být problém. Ten najdeš v pokročilých nastaveních systému.
Neregistrovaný (0)|19.3.2008 00:02
ve správci zařízení jsem se ovladač odinstalovat pokoušel, ale asi neúspěšně.. ovladač se tam objeví jen když je zařízení připojené a to když dám odinstal, tak se sice provede, jenže poté dám nainstaovat vlastní ovladač a naběhne hláška, že ovladač pro toto zařízení je již nainstalován, tak nevim co s tim..
trodas (1753)|19.3.2008 00:28
Je tam moznost pri instalaci noveho driver, jako v Win2k ci XP, nahradit vsechny novejsi soubory ovladace starsimi ci je zachovat?

Asi ne, jen se tak ptam. Visty nemam a nedoporucuji ji pouzivat, ale to sem ted nepatri :)

Jinak reinstall pomuze urcite, ale...
Neregistrovaný (0)|19.3.2008 01:34
tato možnost ve vistach neni. co se týče samotných vist, tak do ted jsem s nima celkem spokojenej a mam je asi pul roku, ale ted mi nezbývá než souhlasit s odpůrcema..
Neregistrovaný (0)|19.3.2008 01:53
tak problem vyřešen.. :-) stačilo při připojenym zařízení dát aktualizovat ovladač a VYBRAT HO ZE SEZNAMU a ne vyhledat ve svem počítači.. jak jsem to několikrát neúspěšně dělal předtím, takže visty nezklamaly, jen je třeba vědět kam sáhnout.. i když je pravda, že to kolikrát je celkem nepochopitelný a zbytečně komplikovaný.. i když jsem instaloval ten ovladač, tak to byla samá výstraha, že nemá digitální podpis atd.. no nic.. jsem rád, že to mam.. :-)