Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sestavy, notebooky a PDA: tip na dobrý herní stroj

Neregistrovaný (0)|25.3.2008 19:55
Jméno tazatele: ROZMAR

Znění dotazu:
Gentemans,mám v úmyslu během tohoto léta pořídit nové PC.Chtěl bych platformu INTEL(ani nevím proč) a měl by to být ve své podstatě herní stroj.Cenu bych viděl někde pod 30tisíc.Ještě bych uvítal Váš tip na vhodný LCD monitor,nejspíše 22cítku.Jelikož je dnes,IMHO,jakýmsi etalonem kvality "obrázku" Crysis se vším na maximum,měl by být monitor schopen tohle bezproblémově zvládnout.Předem děkuji a VĚŘÍM
Vám.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
P@pi (1519)|25.3.2008 19:57
Léto je tak daleko, že nemá smysl vůbec odpovídat. Sestava se sestavuje nejdříve měsíc před sestavením a i to je brzo. Ideálně tak týden, max. 14 dní před.
mech13 (5526)|25.3.2008 19:58
bude se taktovat?

nejaky zvlastni pozadavky na hluk, TV karty apod?

//u her nejde o monitor, ale o grafickou kartu...

EDIT: to leto jsem prehlednul, jak pise P@pi - fakt to ted nema smysl
kane.shw (1231)|25.3.2008 20:14
Nechci se opakovat, ale léto je fakt daleko :( Teď to ještě nemá smysl řešit.

Ale abych zas nebyl tak OT ;), tak ti poradím, ať se zatím rozhlédneš po LCD monitorech.
Tam ty technologické revoluce nejsou tak divoké a alespoň se do léta zabavíš :thumb
Maximus12 (763)|25.3.2008 20:34
V těhle věcech nemá cenu si dělat plány co koupit za dva-tři měsíce, věci dou tak rychle do předu a některé novinky nejsou třeba ani k dostání a stáre věci zas už k mání. Tohle bych řešil nějaký tejden před tím než bych to kupoval a ne několik měsíců předem, pač co ti poradí lidi teď do 30tis. Kč bude v létě třeba za 25tis.. a slabší než to co poletí v létě. Takže to teď vubec neřeš pokud to nebudeš teď kupovat v dohledné době
Neregistrovaný (0)|25.3.2008 23:04
Díky,gentlemans.Jsem podobného názoru,pouze jsem se tak nějak chtěl ujistit,že tok mých úvach plyne správným směrem.Jenom s tím LCDéčkem si nejsem na 100% jist hodnotou rozlišení.Mám na mysli spolupráci nějaké (asi) High-Endové GPU s LCD.Aby byl náležitě využit její potenciál.Nicméně,pravdu díte,nač stahovat kalhoty,když brod(léto)je ještě daleko.Díky,gentlemans.
kane.shw (1231)|25.3.2008 23:09
Ty seš poeta čoveče :D :thumb

S tím rozlišením LCD to prosonduj, udělej si nějakou představu a v létě se budem těšit, že to tady dáme do kupy (doporučoval bych ti se do té doby tady na fóru zaregistrovat ;))