Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Grafické karty: Problém s Drivery

Neregistrovaný (0)|30.3.2008 14:11
Jméno tazatele: Pinky =o(

Znění dotazu:
Dobrý den...
Mám Problém s Drivery na ATI RAdeon 9600Pro @ 256Mb RAM
Stávající Drivery : Ati Catalist 7.8
Skoušel jsem tam dát poprvé Drivery : Ati Catalist 7.10...
To jsem naistaloval.. Restartoval OS
A když sem byl zpět ve Win , Ty Ovladače se nijak neprojevily..
žádná ikonka nic...
Dále jsem tam Naistaloval ty Ovladače o něco Starší..ale dělalo to samé jako u Ati Catalist 7.10...
Zkoušel sem pak Formát.. Ten Též nepomohl...

Prosím Vás O radu...

Díky ;)

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Základovka : Nějaký Abit z 199* , AMD Athlon 2000+Xp , 512Mb RAM , Radeon 9600Pro @ 256Mb
Sieben (513)|30.3.2008 14:20
nějak nechápu co vlastzně chceš od nás a co očekáváš od nainstalování driverů...
jediný v čem se liší novější verze catalystů od starších..sou lepší a kvalitnější ovladače pro nové grafické karty.... jinak možná vyladí nějakej bug v Ati Catalyst Control Center (Ati CCC) ...toť vše...ikona CCC je furt stejná


A jeslti ti můžu poradit..stáhni si Omega drivers, ty jsou odladěný a maj lepší výkon s tvou kartou, vím to z vlastní zkušenosti, protože sem ji měl a má ji teď sestra...a s Catalystama PC padal..a s Omega drivers to šlape jak hodinky!

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
-vyber jakej máš OS....a stáhni si je, pak odinstaluj Catalysty, restartuj do nouzového režimu, tak přes program Driver Cleaner PE odinstaluj všechny zbytky po Catalystech, restartuj PC a nainstaluj Omega drivers :thumb
kane.shw (1231)|30.3.2008 14:23
Odinstaluj stávající ovladače, restartuj pc (případně můžeš vyčistit registry, ale zas instaluješ ati na ati, tak to snad není až tak potřeba), stáhni si nejnovější 8.3 a pak uvidíš, jestli se něco projevilo...

K té ikonce - zřejmě mluvíš o CCC, který instalovat nemusíš. Catalyst se skládá ve dvou součástí - samotné drivery (tam se žádná ikonka neobjeví, jelikož jen prostě nainstaluješ grafiku) a CCC (catalyst control center - to je ta ikonka, kde se nastavují takové ty "hlouposti" kolem ;), kvůli kterým to občas dost zlobí)

Jinak je možné, že pokud ti něco nechodí s těmi, či těmi ovladači, nezbude ti nic jiného než zkoušet jiné verze, neby ty "omegy" jak píše Sieben, nebo bude problém někde úplně jinde. To by ses tu musel trochu rozepsat...
husky14 (4214)|30.3.2008 14:55
Jakýkoliv Catalysty od 7.2 výš nejsou na AGP kartu moc šťastná volba....

Máš docela starou kartu a tak bych k tomu i přistupoval. Proč vlastně měníš ovladače? Jaký si měl doteď? Dělaly ti nějaký problémy?

Zkusil bych nějaký 6.X maximálně....
Neregistrovaný (0)|30.3.2008 21:57
Tak Díky za ty OMEGY...
Chodí to Perfektně...

Co se ještě tyče Grafiky... :
Pokud vím.. jsou to kontury.. pokud ne.. opravte mě..
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Jinak Díky všem za Ochotu.. ;)