Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

forceware vs omega

Juraz (1)|10.4.2008 08:44
ktere ovladace jsou lepsi na moderni hry od nvidie nebo omegy? a podporuje omega directx 10?
pegy (757)|10.4.2008 21:03
[QUOTE=Juraz;110507]ktere ovladace jsou lepsi na moderni hry od nvidie nebo omegy? a podporuje omega directx 10?[/QUOTE]
Tak s omega skusenosti nemam, ale podla mna su lepsie pre hry oficialne ovladace priamo od nVIDIE pre optymalizaciu pre nove herne tituli alebo opravy znamych chyb ;) Tot moj nazor ;)
Withman (1337)|10.4.2008 21:05
Používal jsem Omega drivers místo Catalystů v XP a jejich výkon byl vždycky o pár % výšší. Bohužel poté nějak záspávali a vydávali nové verze dost pozdě. Nyní to vypadá už lépe. Jinak jsem je pužíval před cca rokem a víc, to jsem měl ještě 9800Pro.
howkey (40)|14.4.2008 20:22
[QUOTE=Withman;110786]Používal jsem Omega drivers místo Catalystů v XP a jejich výkon byl vždycky o pár % výšší. Bohužel poté nějak záspávali a vydávali nové verze dost pozdě. Nyní to vypadá už lépe. Jinak jsem je pužíval před cca rokem a víc, to jsem měl ještě 9800Pro.[/QUOTE]
Taky jsem je pouzival u staricky 9500@9700 pro nez odesla a byl jsem s nima maximalne spokojenej, ale ted uz je to snima horsi. Jak je to u NV ovladacu netusim, chtelo by to zagooglit :)