Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sitcomy :)

crasher.km (919)|20.4.2008 03:59
Hej otřesně se dneska nudím a už sem dokoukal všechny sitcomy ,co sem "nakoupil".... Takže sem se rozhodl založil tento thread za účelem ,aby jste mi poradily,co dál "nakupovat":)Co by jste mi doporučily zkouknout...
cool.user (2822)|20.4.2008 04:01
How I Met Your Mother, tomu davam 9/10.

Pry taky neni spatny The Big Bang Theory, ale me to moc nesedlo, ten jejich humor me prijde prilis hloupy, takze pro me tak 5/10.

edit: i kdyz se divam na tvuj avatar tak asi HIMYM je zbytecne doporucovat :D

edit2: Co blak books? ty si videl?
crasher.km (919)|20.4.2008 04:09
How I Met Your Mother ... to je pro mě 10/10 :) Naprostý luxus.Přátelům a HIMYM se nic nevyrovná.Ty jsou
LE - GEN - DARY :)
Big Bang Theory- ono je to specifický, Je to zábavný první,druhý díl,ale potom je to na jedno brdo,všech 13 dílů o tom samým.
The IT CROWD-něco jako BBT,ale mnohem propracovanější,zábavnější :)
Osobně doporučuji i Californication :) trochu jinej soudek,ale taky sem se dost nasmál :)
To je bohužel všechno asi ,co sem ze sitcomů viděl :( Prisony,Heroes po 2 sérii zklamaly:(


btw doufám že to neposoudí moderátoři jako zbytečný thread a že nedostanu další kartu.Určitě to není honba za body nebo příšpěvky,jen ... forum je o radách,skušenostech a myslím,že sem taky párkrát už pomohl a že si radu tedy zasloužím :P
cool.user (2822)|20.4.2008 04:16
[QUOTE=crasher.km;114490] Prisony,Heroes po 2 sérii zklamaly:([/QUOTE]
Tak PB a Heroes nejsou sitcomy :D Mozna by bylo lepsi napsat moderatorovi o prejmenovani threadu na serialy :D


[QUOTE=crasher.km;114490]btw doufám že to neposoudí moderátoři jako zbytečný thread a že nedostanu další kartu.Určitě to není honba za body nebo příšpěvky,jen ... forum je o radách,skušenostech a myslím,že sem taky párkrát už pomohl a že si radu tedy zasloužím :P[/QUOTE]
Imho tohle je velice dobry thread, pac cpat to vsechno do jednoho velkyho OT nema smysl... :thumb

Jinak jak sem psal, Black books bych rozhodne doporucil, dle meho jeste lepsi nez IT Crowd a pochazi to od stejneho tvurce. Pak se mi celkem jeste libil dexter, to neni v zadnem pripade sitcom, ale ma sve kouzlo :) No a pak klasika typu House :)

edit: Co futurama? Tus videl?
crasher.km (919)|20.4.2008 04:25
Futurama jasný... Tím PB a Heroesama sem myslel ,že mě to odradilo po 2 serii a je mi jasný ,že by to sem někdo psal,že to jsou úžasný seriály,tak sem to napsal hned na začátku :P
cool.user (2822)|20.4.2008 04:31
Dle meho nazoru sou to natahovany sracky. Tuhle modni vlnu "movie serialu" kde se proda filmovej scenar serialovym tvurcum a z dvouhodinovyho beckovyho filmu vzniknou tri rady serialu o 60 hodinach fakt nemusim.
mech13 (5526)|20.4.2008 04:38
pokud nekomu sedi anglicky humor, tak neni nejhorsi serial Fawlty Towers

misty vyborny je Family Guy, ale asi kazdymu nesedne a ma slabsi chvilky

jinak HYMIM, Friends, Big Bang, IT Crowd a porad dokola RED DWARF
Pabler (425)|20.4.2008 10:20
Heh nejak sa to tu dost casto spomina, tiez sa mi to zapacilo ked som to odsledoval
takze toplist:

How i met your mother // barney rulezz .... naaaaailed her :D
The Big Bang Theory
IT Crowd
Futurama

btw: tiez pocitujete ze serialy sa hodia viac ako filmy ?
je to proste 20 minut zabavy, ktore sa vtrepu kdekolvek do denneho planu a clovek nema pocit ze zabil 2 hodiny zivota ;)
hippouss (246)|20.4.2008 10:59
Friends, HIMYM, The Big Bang Theory, IT Crowd a hlavne Simpsons ;)
a taky Scrubs abych nezapomnel :)

jinak jak psal cool.user na zacatku... Black Books je taky dosti rulezni ;) takze pokud si to nevidel, doporucuji stahnout... nedavno to bezelo i na CT2 v originale :)
crasher.km (919)|20.4.2008 13:01
Hej dřív sem stahoval komedie celkem často,teďka fakt jenom seriály,protože film má třeba i 2 hodiny a na to nemám čas.Sitcom je 30 minut naprosto luxusní zábavy:)

Hej když už budede postovat nějakej seriál,tak by bylo asi nejlepší nějakej krátkej popis a vaše hodnocení;)
cool.user (2822)|20.4.2008 13:04