Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ruzovy case

hl.hl (1387)|24.4.2008 01:39
Nevite, zda nekdo nevyrabi ruzovy case? Takovy nejaky ala "Barbie" case. Nebo me zbyde koupit nejaky bily Eurocase a nastrikat to barvou? Mozna i nejaky tip na snehove bily case by tedy bodl.
Figa (300)|24.4.2008 07:00
Jaký typ, HTPC, Middle, Tower, Micro?
hl.hl (1387)|24.4.2008 07:01
[QUOTE=Figa;116175]Jaký typ, HTPC, Middle, Tower, Micro?[/QUOTE]

Pardon, na to jsem nejak zapomel. Mel by to byl MiddleTower.
Dwarlin (93)|24.4.2008 07:49
Mam otazku, preco prave ruzovy???nejako mi to nejde do hlavy...sice teraz su v mode pastelove farby, ale pri caseoch som to nejako nepostrehol...
hl.hl (1387)|24.4.2008 08:01
[QUOTE=Dwarlin;116181]Mam otazku, preco prave ruzovy???nejako mi to nejde do hlavy...sice teraz su v mode pastelove farby, ale pri caseoch som to nejako nepostrehol...[/QUOTE]

7-mi leta "Barbie" doma by chtela ruzovy pocitac. No vysvetluj ji, ze se takovy nedela. To radeji nejaky vyrobim. :-)
Dwarlin (93)|24.4.2008 08:07
Inak, kedysi som mal nejake fotky tuningovanych bedni a tam bola aj jedna ruzova...ale nebola nastriekana, len obycajna case bolo potiahnuta ruzovou kozusinou a cele to vyzeralo celkom milo...este aj krit mechaniky bol s kozusinkou, takze ked sa otvorila tak bola aj v predu mimo case...vsetko to vyzerale dost zvlastne ale milo, len ako sa pisalo v proporciach tak neskor mal majitel problemi s chladenim...neskor to ale podla zisteny vyriesil troma 12 vetrakmi samozrejme s ruzovym podsvietenim...
kane.shw (1231)|24.4.2008 08:10
Po vložení kouzelných slůvek "pink middle tower" do gúglu mi to našlo jeden dosti infantilní růžový case :D (dělám si samozřejmě legraci;) - děti jsou děti). Teď ještě zjistit jestli se dá sehnat i u nás.

Na druhou stranu, s tím stříkáním to možná není tak špatný nápad :notsure
Můžeš koupit i něco staršího, ale kvalitnějšího než třeba EC, či KME a po nastříkání z toho bude zas nový case :thumb
hl.hl (1387)|24.4.2008 08:22
[QUOTE=kane.shw;116186]Po vložení kouzelných slůvek "pink middle tower" do gúglu mi to našlo jeden dosti infantilní růžový case :D (dělám si samozřejmě legraci;) - děti jsou děti). Teď ještě zjistit jestli se dá sehnat i u nás.

Na druhou stranu, s tím stříkáním to možná není tak špatný nápad :notsure
Můžeš koupit i něco staršího, ale kvalitnějšího než třeba EC, či KME a po nastříkání z toho bude zas nový case :thumb[/QUOTE]


Nevypada spatne. Ale mozna by stalo za to fakt nastrikat nejaky snehobily case castecne na ruzovo. Byla by to dobra kombinace.

P.S. Jinak v patek pujdu na stara kolena na koncert Ewy Farne. Samozrejme jako doprovod. To je presne ten zivot tatinku kteri se chteji co nejvice zavdecit ratolestem za malo casu co na ne maji. :-)
johny__g (6387)|24.4.2008 08:43
Doporučuji dokoupit i [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. :D:D