Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

pomoc:obnovení uživatelského účtu

_doooby_ (4)|2.5.2008 10:58
prosím, pomoc: smazal jsem si uživatelský účet "doooby" (win XP). bohužel jsem měl data uložené v \Documents and Settings\doooby\ .smazáním uživatele se ovšem celý obsah této složky smazal. zůstal tam pouze soubor ntuser.dat .zkoušel jsem obnovení systému, jenže se vždycky před koncem restartuje počítač a následuje hláška "nelze obnovit do bodu..." (nebo tak něco). Dá se nějak znovu-vytvořit tento uživatel, aby se mi vrátily ony data uložené v jeho složce? díky předem za každou radu...
pas!k (3765)|2.5.2008 11:10
Budes muset zkusit nejaky software pro obnoveni dat treba data restore
hl.hl (1387)|2.5.2008 11:23
Doporucil bych posledni verzi sw RESTORATION (verze 3.2.13 tusim). A soubory obnovovat na jiny disk. Protoze cim vice zapisu na tento tvuj disk udelas, tim mensi pravdepodobnost uspesnosti obnovy dat.
_doooby_ (4)|3.5.2008 16:40
několik takových programů jsem zkoušel, ale marně, kýžené soubory to vůbec nevyhledalo.
r34ktor (7477)|3.5.2008 17:45
Je možné, že těmi pokusy o obnovení jsi ta data paradoxně přepsal. Při ztrátě dat je nutné s postiženým diskem ihned přestat pracovat. Jen tak ti zůstane velká šance na jejich pozdější obnovení.

Doufám, že se po této zkušenosti zařadíš do skupiny lidí, která pravidelně zálohuje.
_doooby_ (4)|5.5.2008 10:28
jo, bohužel asi jo... každopádně naštve to...
_doooby_ (4)|11.5.2008 13:20
Ještě se chci zeptat: když dám obnovení systému, má to nějaký vliv na smazaná data? jako když smažu něco a pak se obnovením systému vrátím o týden zpátky, bude vůbec systém vědět, že jsem to "něco" smazal? -aby se to dalo vytáhnout zpátky těmi programy na obnovenéí dat...
r34ktor (7477)|11.5.2008 14:31
Obávám se, že to ti nepomůže. Uživatelské dokumenty se nezálohují. Navíc je složka Dokumenty ze sledování obnovou systému defaultně vyloučena.