Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

připojení - (**vyriešené**)

badyk (35)|12.5.2008 10:52
zdravím všechny.mám takový problém.Mám visty 64 a mám problém s internetem.ikona připojení svítí ale já se nedostanu na žádné stránky.zkoušel jsem tři prohlížeče, ale každý píše že nejsem připojen.řešil jsem to s operatorem a nepřišel na žádnou závadu.net mi běžel, najednou se odpojil, pak připojil a už se nedostanu nikam.ted sem připojen na stejném kabelu na notasu na vistách 32 a vše je bez problémů.tahle chyba se stala už podruhé a nakonec to vyřešil kompletní přeinstal systému, ale kde byla chyba nevím.když dám diagnostikovat sítové připojení, tak mi napíše že nalezl problém který nemůže vyřešit.ping funguje tam i zpět, takže odezva je.pakety také odcházejí a přicházejí, ale nejde se nikam připojit, ani icq, skype nic nefunguje.budu rád za každou radu v čem by mohl být problém a děkuju předem.zajímavé je, že automatické aktualizace se normálně stahují.
mech13 (5526)|12.5.2008 11:07
co mas za typ pripojeni?

mas spravne nastaveny DNS? tj funguje ti treba i ping na http://www.seznam.cz? nebo jen na IP adresu?
badyk (35)|12.5.2008 11:11
[QUOTE=mech13;121222]co mas za typ pripojeni?

mas spravne nastaveny DNS? tj funguje ti treba i ping na http://www.seznam.cz? nebo jen na IP adresu?[/QUOTE]

mám nastaveno zjištovat adresu automaticky.ano ping na seznam funguje.mám dsl od O2.
crasher.km (919)|12.5.2008 11:19
skus ve firefoxu -nástroje->možnosti->rozšířené->síť->nastavení->automaticky detekovat připojení ... nebo skus nastavit nové připojení s připojeníé na internet ....
badyk (35)|12.5.2008 11:48
[QUOTE=crasher.km;121226]skus ve firefoxu -nástroje->možnosti->rozšířené->síť->nastavení->automaticky detekovat připojení ... nebo skus nastavit nové připojení s připojeníé na internet ....[/QUOTE]

tak nic.píše že jsem připojen k internetu, ale prohlížeče píšou že nejsem.pakety stale běží


p.s.tak jsem dal obnovit system, po poslední aktualizaci a problém se vyřešil.takže to musí dělat některá s aktualizací
NeboztikPepan (12)|12.5.2008 21:47
Kdyz uz pises, ze je to vyresene tak alespon ze slusnosti k tem co ti radili napis co to bylo a jak se to vyresilo!!!
eraser (0)|13.5.2008 00:55
Veď napísal, že obnovil späť systém, čím zrušil nové aktualizácie. Ono by som skorej chcel poznať ten zoznam hotfixov, ktoré boli na systém nainštalované a po ktorých údajne vznikli problémy so sieťou.
hl.hl (1387)|13.5.2008 01:39
[QUOTE=badyk;121234]tak nic.píše že jsem připojen k internetu, ale prohlížeče píšou že nejsem.pakety stale běží


p.s.tak jsem dal obnovit system, po poslední aktualizaci a problém se vyřešil.takže to musí dělat některá s aktualizací[/QUOTE]

To p.s. nedava nejak smysl. Myslel jsi asi do stavu pred posledni aktualizaci nebo ne?