Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dotazníček

Pavel Boček (4169)|23.5.2008 16:47
Měl bych tu menší dotazníček v rámci sociologického průzkumu, jaký máme vytořit do školy. Byl bych rád, kdyby si osazenstvo tohoto fóra našlo několik minutek a vyplnilo mi jej :notsure

Dotazník je v příloze, vyplnění probíhá jak je napsáno na prvním řádku (zaškrnutí možnosti tedy provést označením obdélníčku a zmáčknutím klávesy x :slug), poté prosím zabalit a zaslat na e-mailovou adresu uvedený na konci, s předmětem "Dotazník - PC". [SIZE="1"]To je trošku záměrné, protože kdo neobětuje 30 sekund a pár kliknutí navíc, tak ten by asi stejným stylem vyplnil i dotazník a taková data...no...:cry).[/SIZE]

V případě dotazů se tu ptejte.

Díky.
Janyk1 (997)|23.5.2008 17:11
provedu:D

@meeee: mě je to (skoro)úplně jedno, muhehehe
meeee (1110)|23.5.2008 17:15
Já mám dotaz:
jaký jest účel tohoto sběru informací?

Taky jsem se tedy mohl optat než jsem to vyplněné odeslal..:notsure
Naštěstí mám na takové maily special schránku, muhehehe.
Pavel Boček (4169)|23.5.2008 17:49
Účel jest "proveďte sociální výzkum". A jelikož mne tohle i osobně zajímá a nenapadlo mě nic lepšího, vymyslel jsem toto. V případě zájmu mohu výsledky zveřejnit i tady, myslím, že je to zajímavé, zjistit, jak na tom vlastně ostatní uživatelé na fóru jsou...samozřejmě nebudu a nechci nikoho jmenovat (k čemu také, že ? :slug), vše je jen obecně :)

Byla tu poznámka ohledně hodnocení sebe sama - samozřejmě, takové věci jsou vždy těžké, že :) Ale jsou to myslím standardní možnosti...a vymýšlí to každý sám, takže si i může každý nastavit laťku a říct si, co umí a neumí a pak se rozhodnout...pokud tam bude samé expert, tak usoudím, že něco není v pořádku, ale doufám, že všichni se to snažíte vyplnit podle pravdy a nejlepšího vědomí a svědomí :thumb

Díky samozřejmě všem zatím zúčastněným :thumb
meeee (1110)|23.5.2008 17:59
[QUOTE=Pavel Boček;125205]V případě zájmu mohu výsledky zveřejnit i tady, myslím, že je to zajímavé, zjistit, jak na tom vlastně ostatní uživatelé na fóru jsou...[/QUOTE]

Určitě to sem pak hoď.
ICE_D (2754)|23.5.2008 18:05
Kdyz Pavel slibi, ze tu zverejni vysledky, tak to vyplnim taky :D Co Ty na to, Pavliku? :D
Pavel Boček (4169)|23.5.2008 18:10
Pokud bude dost lidí, aby to mělo alespoň nějakou vypovídací hodnotu (čili >50), tak proč ne :)

Jinak to dopadne jako s tím vzorovým vyhodnocením, které nám rozdal profesor a ze kterého jsme se měli poučit, kde se zjišťovalo na asi 20 lidech, v jaké poloze se kdo koupe či sprchuje a ještě z toho vyvozovali závěry jako kolik má kdo peněz když se sprchuje ve vaně, protože to prý není moc obvyklé :runaway:runaway:runaway
AlAhmed (47)|24.5.2008 00:46
Máš to tam, potom sem pls hoď výsledky
Smeli (2302)|24.5.2008 01:04
Nebylo by jednodušší udělat nějaký webový formulář někde?

Jinak lock, až bude mít Pavel výsledky pošle je nějakému modovi a ten je sem doplní a pak, podle výsledku a zájmu, se bude moci diskutovat :thumb
P@pi (1519)|1.6.2008 22:38
Výsledky viz. příloha

btw je to pěkně zpracované ;)

EDIT: aktualizace
Pavel Boček (4169)|4.6.2008 13:16
Tak, nevím ze kterého fóra to chodí, ale už mi prosím další dotazníky neposílejte. Je to od vás hezké, ale trochu pozdě :)