Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

hd 3600 series

DaemonMosty (0)|4.6.2008 18:01
dříve sem měl starší 7500pro, koupil sem si nyní nový pc a s ním novou grafiku. chtěl sem připojit novou grafiku s TV pomoci redukce z S-videa na SCART ale nějak se mi to nedaří, sice to hraje ale černobíle, na té moji staré grafice to předtím hrálo taky tak ale když sem nahrál novější catalyst tak mi to fungovalo všechno v pohodě ale s touhle grafikou se mi to nějak nedaří, nevíte někdo kde by mohl být problém? Použival jsem to jako přehravač na DVD, ...
Smeli (2302)|4.6.2008 20:34
[QUOTE=DaemonMosty;129334]dříve sem měl starší 7500pro, koupil sem si nyní nový pc a s ním novou grafiku. chtěl sem připojit novou grafiku s TV pomoci redukce z S-videa na SCART ale nějak se mi to nedaří, sice to hraje ale černobíle, na té moji staré grafice to předtím hrálo taky tak ale když sem nahrál novější catalyst tak mi to fungovalo všechno v pohodě ale s touhle grafikou se mi to nějak nedaří, nevíte někdo kde by mohl být problém? Použival jsem to jako přehravač na DVD, ...[/QUOTE]


Read this:
[QUOTE]TV-out S-VHS - analogový výstup TV-out pro připojení televizoru či projektoru. S-VHS nese dva základní obrazové kanály - barevný a jasový. Problémem tohoto rozhraní je kompatibilita. Každý výrobce má S-VHS zapojen trochu jinak, takže v kombinaci s oddělenými kanály se často stává, že při určitých kombinacích grafické karty/redukce/televize se nám "ztratí" barevný signál, projde jen jasový a výsledkem je černobílý obraz na televizi. To se stává obzvlášť často, pokud máte S-VHS kabel k televizi připojen přes redukci na EURO A/V (scart). Pokud televize umožňuje přímé připojení S-VHS, vyzkoušejte ho. Pokud ne, nebo pokud je obraz stále černobílý, je jediným řešením použití kompozitního videosignálu namísto S-VHS.
Mnohé karty používají S-VHS konektor i pro transport dalších forem videosignálu a příslušnou redukcí pak umožňují připojení dalších zařízení (např. redukce na cinch/kompozitní signál, případně S-VHS -> HDTV adaptér pro Radeony X800 / X1xx0) pro komponentní výstup)[/QUOTE]