Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pražáci, kdy zajdeme na dvě?

crasher.km (919)|2.7.2008 14:28
[QUOTE=P@pi;137810]

......Jaký téma proboha? :D[/QUOTE]

no minule byl o "srazu" psán článek o warezácích ne ?:P tak o čem to bude letos ? Pražáčtí alkáči ze SHW ?:D
Martin_kukis (53)|2.7.2008 14:33
Nemyslím si že by to bylo o Alkáči :o))) je vedero a po práci je žízeň :o))) hold člověk nemůže celý den strávit v dobře chlazené srverovně ... :o))) tak se musí chladit jinak ...
Martin_kukis (53)|2.7.2008 14:44
A mužu brát že je to dnes 2.7. Středa 19:00 ??? nebo opravdu toho 4.7. což není středa ale Pátek ...
P@pi (1519)|2.7.2008 14:51
[SIZE="6"]Takže dnes v 19.00

>> ZDE <<
[/SIZE]

Tak půjdem pokecat ;-). Snad nás nebude tolik, abychom se nevešli, ale soudě podle zájmu budem rádi za opravdu minimální účast...

[SIZE="1"]Moje telefonní číslo je 603 591 202. V případě problémů se ozvěte...[/SIZE]

[SIZE="6"]A přijďte :-)[/SIZE]
pas!k (3765)|2.7.2008 15:42
Nevadi vam ze v te hospode zadne pivo necepuji ? ;) Tedy pokud nekdo nepovazuje stelu za pivo ;)
P@pi (1519)|2.7.2008 15:48
Hmmm a co mám dělat. Dyť to vidíš sám, zájem nula. Jo teda zájem by tu byl, ale když sem chodí jednou za týden, tak se to blbě dohaduje... Já nejsem pražák a mám tu ještě hledat hospodu? To snad ne :D.
Ritchie83 (369)|2.7.2008 16:42
[QUOTE=P@pi;138098]Takže dnes v 19.00 ZDE[/QUOTE]

Počítal jsem s hospodou relativně blízko centra. Jít na pivo do pizzerie je obecně nerozum zejména z důvodu značek piva a ceny. Trmácet se navíc kvůli tomu na Černý most, to už nemá daleko k sebetrýznění. Pokud platí pizerrie na Černém mostě, tak se mnou nepočítejte. :-(
pas!k (3765)|2.7.2008 16:49
Bezkonkurence nejlepsi pivo nejen v praze ale v cele republice je U jelinku .. to je v centru ... papi by si ovsem musel vzit kyslikovou bombu :))) Jinak doporucuji jit primo do staropramenu i kdyz sem tam par let nebyl pivo tam bylo dobry ceny taky ..
P@pi (1519)|2.7.2008 16:56
.....

Ehm vy jste všichni střelený. Já nepojedu na černý most, abych se tam setkal s jednim člověkem. Zbytek lidí viditelně nic neříká, takže se s nima nemůže počítat.

[QUOTE=Ritchie83]Počítal jsem s hospodou relativně blízko centra. Jít na pivo do pizzerie je obecně nerozum zejména z důvodu značek piva a ceny. Trmácet se navíc kvůli tomu na Černý most, to už nemá daleko k sebetrýznění. Pokud platí pizerrie na Černém mostě, tak se mnou nepočítejte. :-(

Do hospody na Albertově, Smíchově, Žižkově, ve Vršovicích a podobně však mile rád zajdu.[/QUOTE]

Kolikrát jsem se ptal, kde to chcete udělat a že to nechám na vás?

Hmm takže to rušíme?

Tak tu snad příští týden budu, no, co mám dělat...

[QUOTE=pas!k]Bezkonkurence nejlepsi pivo nejen v praze ale v cele republice je U jelinku .. to je v centru ... papi by si ovsem musel vzit kyslikovou bombu )) Jinak doporucuji jit primo do staropramenu i kdyz sem tam par let nebyl pivo tam bylo dobry ceny taky ..[/QUOTE]

A já bych ten kouř taky na chvíli přežil... :-)

Takže sem teď někdo napište, kdo někam půjde a případně si prostě dáme narychlo sraz nebo to necháme na příští týden. Kde je mi jedno, ale kvůli jednomu člověku zase nebudu platit metro. Ale asi teda příští týden, no, aspoň bude moct i speedy. Doufám, že máte čas :-).
Ritchie83 (369)|2.7.2008 17:04
[QUOTE=P@pi;138166]Kolikrát jsem se ptal, kde to chcete udělat a že to nechám na vás?[/QUOTE]
Takhle se setkání ovšem organizovat nedá.

[QUOTE=P@pi;138166]Takže sem teď někdo napište, kdo někam půjde a případně si prostě dáme narychlo sraz nebo to necháme na příští týden.[/QUOTE]
(smazáno)
P@pi (1519)|2.7.2008 17:17
Nedá, to vim taky, ale psal už, že nejsem pražák a neznam tu jediné místom kde čepujou pivo. Ale iniciativu nikdo nepřevzal a já nebudu objíždět Prahu a zjišťovat, kde maji normální ceny, dobrý pivo, dobrý jídlo, dobrý prostředí a místo. A když už něco máme, tak jsme zase dva...

No tak to necháme na ten příští týden, aspoň budeme mít návštěvníka z Kodaně.

EDIT: Ritchie neber to jako útok na tvou osobu :-))
Ritchie83 (369)|2.7.2008 17:27
[QUOTE=P@pi;138179]Ritchie neber to jako útok na tvou osobu[/QUOTE]
Neberu, jen to pouštím zcela z hlavy, neboť můj kalendář není až tak prázdný, abych si mohl dovolit zablokovat jeden večer a dvě hodiny před událostí se dozvědět, že se nic nekoná.
P@pi (1519)|2.7.2008 17:33
To je mi líto, příště týden to prostě dáme napevno a i kdybych tam měl jít sám, tak tam půjdu. Ale prosím příště až se to bude zase "orgranizovat", tak prosím přilezte na todle forum a nechte tu alespoň nějaký příspěvek, že jdete nebo ne, když už jste se hlásili na začátku. A mohli byste projevit alespoň minimální aktivitu jako Martin_kukis.

Díky...
P@pi (1519)|2.7.2008 21:41
Tímto bych chtěl říci, že se mi skvěle povedlo naštvat několik lidí. Jednoho opravdu hodně. Měl jsem telefonický hovor s Martinem a ten z toho byl hodně zklamaný, Ritchie je podle SZ hodně naštvaný, čímž chci podotknout, že další sraz odmítám. Vlákno zamykám, v případě, že budete chtít si udělat jiný sraz, naplánujte si ho v jiném vláknu, todle je dost nepřehledné. Já jsem taky silně rozladěný, ale chápu všechny zúčastněné a doufám, že tento velmi špatný pokus přejdete.