Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SW pro obnovování počítače

namrmic (12)|12.10.2006 14:21
Ahoj lidi,
jsem tu s další zábavou. :rolleyes:

Jak to vypadá, tak si budu mít na starosti 26 počítačů ve škole s WXP+Off+další. Hledám nejlepší program typu Norton Ghost či True Image od Acronisu.

Jde mi o to, že když mi to nějaké prcek smaže, tak abych měl jednoduchou obnovu do nějakého deklarovaného funkčního stavu. Úplně dokonalé by bylo, kdyby nějaký program uměl boot z diskety či CD a obnovoval by počítač třeba z image, které by bylo v nepřidělené části HDD.

Každé Win+Off mají své vlastní kódy a nejde asi sdílet jeden image. (?)

Prosím Vás, můžete mi napsat Vaše zkušenosti a postřehy z této oblasti?

Díky :)
salatnet (26)|11.11.2006 02:18
[QUOTE=namrmic]Ahoj lidi,
jsem tu s další zábavou. :rolleyes:

Jak to vypadá, tak si budu mít na starosti 26 počítačů ve škole s WXP+Off+další. Hledám nejlepší program typu Norton Ghost či True Image od Acronisu.

Jde mi o to, že když mi to nějaké prcek smaže, tak abych měl jednoduchou obnovu do nějakého deklarovaného funkčního stavu. Úplně dokonalé by bylo, kdyby nějaký program uměl boot z diskety či CD a obnovoval by počítač třeba z image, které by bylo v nepřidělené části HDD.

Každé Win+Off mají své vlastní kódy a nejde asi sdílet jeden image. (?)

Prosím Vás, můžete mi napsat Vaše zkušenosti a postřehy z této oblasti?

Díky :)[/QUOTE]

no v podstatě jsi si odpověděl sám, jestli chceš mít jistotu, povol všem jen omezená práva, udělej image system disku a ulož ho třeba na D:/ do soukromé složky, vytvoř si disketu z Norton Ghosta a máš vystaráno