Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Monitory: Který monitor?

Neregistrovaný (0)|15.7.2008 19:16
Jméno tazatele: Demis

Znění dotazu:
Můžete mi prosím poradit,kdo máte zkušenosti s temito monitory?Rozhoduji se mezi Samsung 20"SM 2043WM a Samsung 20" 2032BV? Ten druhý jsem viděl v Datartu v provozu,měl nádherné barvy, líbil se mi, ale ten lesklý rámeček a podstavec neruší to? Ten 2043WM jsem neviděl.Děkuji.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Pavel Boček (4169)|15.7.2008 19:42
Dobré je přečíst si zkušenosti lidí na diskusích pod těmi monitoru na Czech Computeru.

Samsungy jsou hodnoceny celkem dobře, v porovnání s ostatními monitory této kategorie mají o něco lepší barvy, na druhou stranu bývá v poslední době větší potíž s vadnými pixely. Sice je možno to do pár dní vrátit již s jedním, ale množí se tu případy, kdy to člověk vrací pořád dokola a stále má vadné pixely :) (tuhle Sieben reklamoval Samsung SyncMaster 2043BW už 4x a pořád nic ).

Osobně jsem vybral levnější [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a spokojenost...lesklý rámeček má také a neruší to, mám to v rohu, kde je celkem temněji a tak krásně svítí jen aktivní plocha a zbytku si vůbec nevšímám.
Neregistrovaný (0)|15.7.2008 19:52
Jenže já to mám sice také v rohu,ale přímo u okna a tak mám obavu,aby to neodráželo vsětlo.Jinak diskuze jsem si také přečetl.Jen recenzi jsem nikde žádnou na oba dva nenašel.
Pavel Boček (4169)|15.7.2008 21:34
Nmo, u okna jsem také, ale opravdu to nijak neruší. Stačí kdyžtak zatáhnout žaluzie :)