Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vista a načítání DVD

Barnabas (73)|24.7.2008 07:17
Zdravím všechny. Mám takový zajímavý problém. Po vložení jakéhokoliv DVD do mechaniky ( i virtuální), když otevřu složku VIDEO_TS, tak mi několikrát (podle toho, lolik DVD obsahuje VOBů) vyskočí hláška "proces Run32dll přestal pracovat". Když stejné DVD vložím do stejné mechaniky podruhé, už to nedělá. To platí i po vypnutí a zapnutí PC. Jakmile vložím stejné DVD do stejné mechaniky, je klid. Jak vložím jiné DVD, opět vyskakují stejné hlášky. Jak ho vložím podruhé, zase klid. Toto se děje jen při otevření složky VIDEO_TS. Když dám DVD normálně přehrát, normálně hraje. Používám PowerDVD 8. Při otevření složky VIDEO_TS se mi zobrazují náhledy (miniatury) jednotlivých VOBů a přitom mi vyskakují ty hlášky. Za každou radu děkuji.
Pavel Boček (4169)|24.7.2008 07:50
Co více informací o sestavě ? Alespoň bližší verze OS ? Ideální by byla i hláška s podrobnostmi a číslem chyby...

Máš nainstalováno Nero ?
Barnabas (73)|24.7.2008 08:07
Vista Ultimate XP1 cz, ASUS P5PE-VM, Intel Core Duo E 2180, nVidia GeForce 7600GS, 3 x HDD, 2 x DVD-RW, Nero mám poslední 8.3.6.0
Teď nejsem doma, chybovou hlášku to nevyhazuje, jen "Proces Run32dll přestal pracovat"
Encore1106 (424)|24.7.2008 09:59
Nejsem si jistý, ale vyzkoušej nějaké kodeky, jestli nemáš, nainstaluj si nějaký balík, pokud máš, tak je odinstaluj a zkus jiné.

Myslím, že mi tohle dělalo, když jsem stáhl nějaký videoklip, pro který jsem neměl kodek a otevřel složku s tim souborem. Když se to snažilo vytvořit náhled (miniaturu), tak to skončilo touhle chybou.

Teď používám K-Lite Codec Pack a už mi to dlouho nespadlo. *klepe na pevný stůl*
Barnabas (73)|24.7.2008 10:38
To mi dělalo taky, ale v XP. Teď mi všechny miniatury zobrazí v poho kromě VOBů.
HiLow (1000)|24.7.2008 16:16
Vypada to na spatnou asociaci *.vob. Nepouzival jsi predtim nejaky jiny prehravac? Mozna po uninstallu zustalo neco v registrech a ted se pri vlozeni DVD snazi spustit ten program, nebo nejake dll. Zkus se podivat v registrech po vsech polozkach *.vob, mozna tam neco najdes.
Barnabas (73)|25.7.2008 07:53
Když otevřu složku VIDEO_TS, tak v okně nahoře s cestou k adresáři VIDEO-TS nabíhá zelený proužek, který toto způsobuje. Až doběhne nakonec, hlášky přestanou vyskakovat. Dělalo mi to i tehdy, když jsem neměl nainstalovaný žádný DVD přehrávač a VOBy nebyly asociovány s žádným programem.