Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Která počítačová hra je (nebo byla) podle Vás historicky největším zklamáním?

cool.user (2822)|27.1.2008 13:55
[QUOTE=Intri;84787]Osobně si od SC2 celkem dost slibuju, Blizzard už HODNĚ dlouho neudělal špatnou hru na PC ( nevím, jestli třeba nezmršili SC: Ghost na konzole ), tak se fakt těším. Zatím to vypadá na pořádný kus zábavy.[/QUOTE]

Von vubec udelal neco jinyho krom wow posledni dobou? :D
Intri (3490)|27.1.2008 13:59
No, na SC2 pracuje myslím jen 39 lidí, jinak všechno ostatní se věnuje WoWku.:-) Ale jakmile vydají SC2, určitě začnou pracovat na něčem dalším. Tipl bych SC3, Diablo 3 nebo zase nějakou RTSku z prostředí Warcraftu ( která by mi taky ani trochu nevadila ).
gobly (153)|1.2.2008 13:24
Co me zklamalo fakt hodne tak to byl MOHPA. JEste pamatuju na ta casy kdyz sem mel kompa skoro novyho a valil na nem MOHAA. Porad ty stejne ksichty a tak vubec... A souhlasim ze by mohl Blizzard vydat neco novyho.
Bartos.mirek (5)|3.2.2008 09:39
Tak abych se taky přidal.Píšete tady,jak se vám líbí série Command and conquer.Tak s tím musím jedině souhlasit.Hry jako Tiberian sun,Red Alert,Generals,Tiberium Wars jsou na vysoké úrovni.Jedinou hrou,která mi ale do tohoto segmentu nezapadla byla Command and Conquer:Renegade.Pro mě osobně to byl propadák,ale v hlouby duše doufám,že až vyjde Tiberium-podzim 2008,tak to bude lepší.
Karel Polívka (1485)|4.2.2008 01:26
[QUOTE=tequilla;84761]Doporucuji vyzkouset War in Conflict...az skonci trosku vagnejsi sigleplayer, kterej vlastne slouzi jen jako trenink na multiplayer, tak clovek zaziva prave herni, graficke i fyzikalni orgie.[/QUOTE]
Pravda, ten jsem ještě nezkusil a jsem na něj docela zvědavý. Uvidím časem, ale na MP moc nejsem - zabírá neskutečného času.
[QUOTE=Bartos.mirek;86782]Tak abych se taky přidal.Píšete tady,jak se vám líbí série Command and conquer.Tak s tím musím jedině souhlasit.Hry jako Tiberian sun,Red Alert,Generals,Tiberium Wars jsou na vysoké úrovni.Jedinou hrou,která mi ale do tohoto segmentu nezapadla byla Command and Conquer:Renegade.Pro mě osobně to byl propadák,ale v hlouby duše doufám,že až vyjde Tiberium-podzim 2008,tak to bude lepší.[/QUOTE]
Renegade tak nějak opomíjím, když je řeč o C&C. Charakterizoval bych jej jako pokus, který nevyšel :-).
Zoidik (1405)|4.2.2008 08:28
Nejhorší bylo že neuvedli Call of Duty3 pro PC platformu a taky v celku Allien vs Predator mě celkem zklamal
Chester (52)|4.2.2008 14:29
no mna v poslednej dobe asi 2-3 roky stale sklame seria FIFA a NHL.to je v podstate uz od rocniku 2006 ak nie 2005 dokola to iste len s inym menu a inymi zostavami.inac to je absolutne to iste.a potom este mozno NFS:MW a HoMM5.
Dwarlin (93)|10.4.2008 13:59
[QUOTE=cool.user;84790]Von vubec udelal neco jinyho krom wow posledni dobou? :D[/QUOTE]


no, sak WOW bolo vyhlasene za najlepsie RPG a neskor MMORPG v minulom a predminulom roku a ked tvoji vyvojari urobili nieco na tak vysokej urovni ako je WOW nesmies predsa vydat zrazu nejaky brak aby si si pokazil reputaciu...ja osobne by som uvital nieco podobne ako Diablo, keby tak spravili Diablo3 vobec by som nebol proti...podla mna oni svojim vyvojom hier nasadili ladku dost vysoko a ja som im za to dost vdacny...
noegoncz (319)|30.5.2008 09:20
[QUOTE=EvolutionFireman112;76308]Já byl před dlouhým časem velmi zklamán ze hry Heroes of Might and Magic IV. Byl jsem asi moc natěšený. Třetí díl hraju doteď.[/QUOTE]
Jojo. S tím musím souhlasit. Vzpomínám si ještě moc dobře, jak jsme u hot-seat proseděli noci, tehdy ještě u HOMAM2 :) následně HOMAM3 + datadisky, to mělo kouzlo.. Nádherná grafika, o zvukovém doprovodu ani nemluvně. Fakt paráda... jak přišli HOMAM4, nesedlo mi to, ale něakou dobu jsem se snažil si to násilím vnutit, ale ne, nešlo to :D no a HOMAM5 ? ..... ..


[QUOTE=Bartos.mirek;86782]Tak abych se taky přidal.Píšete tady,jak se vám líbí série Command and conquer.Tak s tím musím jedině souhlasit.Hry jako Tiberian sun,Red Alert,Generals,Tiberium Wars jsou na vysoké úrovni.Jedinou hrou,která mi ale do tohoto segmentu nezapadla byla Command and Conquer:Renegade.Pro mě osobně to byl propadák,ale v hlouby duše doufám,že až vyjde Tiberium-podzim 2008,tak to bude lepší.[/QUOTE]

:)) Jo, na starýho Red Alerta nedám dopustit, hrávali jsme to ještě tehdy v PC herně :) no a singl parádní.. na některé mise bych si bez mrknutí oka vzpomněl ještě dnes :D ALe zmiňovaný CC:Renegade, na který jsem se opravdu těšim byl propadák... (škoda)

Dál se nemůžu nezmínit o posledních sériích NFS. U NFS: Underground jsem proseděl noci na kolejích :) ale další série mě tedy již vůbec nechytly, přijde mi to vše již stejné, ale každej jinak,že :)

No a nakonec bych asi zmínil Assasin Creed :) Jo, teď mě asi ukamenujete.. Začátek byl perfektní, ale po úvodních orgií z grafiky, do detailu propracovaných vesnic,atd.. jsem se začal nudit, UNINSTALL... :)
pas!k (3765)|30.5.2008 09:30
[QUOTE=noegoncz;127609]No a nakonec bych asi zmínil Assasin Creed :) Jo, teď mě asi ukamenujete.. Začátek byl perfektní, ale po úvodních orgií z grafiky, do detailu propracovaných vesnic,atd.. jsem se začal nudit, UNINSTALL... :)[/QUOTE]

Udelal jsem presne to same :) Je to libiva hra ale bohuzel bez jakekoliv motivace postupovat kupredu .. efekty a bitky omrzi po prvnim dni ..
Sikil79 (429)|3.6.2008 00:42
[QUOTE=Kubikk;28618]Pro mě je největší zklamání Titan Quest. Jako skalní příznivce žanru RPG jsem se na tuto hru moc těšil. Na začátku bylo vše OK, ale po hodince hraní mě to začalo děsně nudit a dohrál jsem to jenom tak z povinnosti:)[/QUOTE]

Mě se Titan Quest dost zamlouval, hlavně proto, že celkem dost kopíroval perfektní hratelnost Diabla 2 a myslím si, že to nebylo na škodu. Ostatně záleží na čem to hraješ.

dříve: ATHLON 1800XP+ 512MBRAM Radeon9600XT
nyní: INTEL CORE DUO E6750 2x2.66MHz 4GB RAM 2xGFORCE 8800GT (SLI)

Na staré sestavě mě to taky moc nebralo, ale nikdy bych neřekl, že grafické zpracování může tak výrazně ovlivnit celkovou hratelnost.
Zeus(CZ) (318)|8.6.2008 11:42
Já bych se přidal se dvěma hrami série Grand Theft Auto, kterou jinak úplně zbožňuju ...

Vice City Stories, Liberty City Stories ...

Vyšly jen na konzole, grafika příšerná - prostě jen sbírka nových misí do staré hry ...
Sikil79 (429)|9.6.2008 00:42
Sorry, nedržím se tématu.
Pro mě to byl The Lord Of The Ring: The Return of The King.
Řek bych, narychlo udělaná slátanina. Snad jen propagace filmu nebo co.:notsure

Toho překlepu s 2.66MHz v citaci na Titan Quest si nevšímejte. Prostě ujel prst.:)
BlackFrog (563)|10.6.2008 22:16
[QUOTE=Sikil;130630]Sorry, nedržím se tématu.
Pro mě to byl The Lord Of The Ring: The Return of The King.
Řek bych, narychlo udělaná slátanina. Snad jen propagace filmu nebo co.:notsure

Toho překlepu s 2.66MHz v citaci na Titan Quest si nevšímejte. Prostě ujel prst.:)[/QUOTE]

sice pravda že to taková slátanina byla, ale na odreagování to pro mě bylo skvělý :)
noegoncz (319)|10.6.2008 22:19
[QUOTE=Sikil;130630]Sorry, nedržím se tématu.
Pro mě to byl The Lord Of The Ring: The Return of The King.
Řek bych, narychlo udělaná slátanina. Snad jen propagace filmu nebo co.:notsure

Toho překlepu s 2.66MHz v citaci na Titan Quest si nevšímejte. Prostě ujel prst.:)[/QUOTE]

nj, a byla snad někdy nějaká ,,slátanina,, na téma filmu úspěšná ? :) , hlavně když to spíchnou občas rychleji než já wall :D
P@pi (1519)|10.6.2008 22:49
Might and Magic IX -> největší očekávání a nakonec nic moc
HOMAM IV -> dvojka super, trojka je [SIZE="1"]téměř[/SIZE] geniální, čtyřka největší nuda, pětku jsem nehrál

Už jsem myslel, že nikdo nezmíní ty dvě uber hry, od kterých všichni něco čekali a hle, on sám velký KP:
takže ještě Daikatana, od té se čekalo opravdu opravdu hodně a samozřejmě Duke Nukem Forever
Sikil79 (429)|11.6.2008 01:56
[QUOTE=noegoncz;131105]nj, a byla snad někdy nějaká ,,slátanina,, na téma filmu úspěšná ? :)[/QUOTE]

Jo. LOTR:Battle for Middle-earth I, II:thumb
noegoncz (319)|11.6.2008 09:03
[QUOTE=P@pi;131113]HOMAM IV -> dvojka super, trojka je [SIZE="1"]téměř[/SIZE] geniální, čtyřka největší nuda, pětku jsem nehrál ...

...a samozřejmě Duke Nukem Forever[/QUOTE]

S HOMAM máš recht, bohužel pro nás... ohledně DNF http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=27842 , ale kdo ví, jak to s ním vlastně bud e:)))

[QUOTE=Sikil;131133]Jo. LOTR:Battle for Middle-earth I, II:thumb[/QUOTE]
ajo. Tedy nehrál jsem to,ale pravda, recenze byly slušné :thumb
Salamander (6177)|11.6.2008 09:08
S.T.A.L.K.E.R. - cekal jsem od nej vazne vic
a Hellgate: London- ze zacatku vypadalo vazne slibne, ale vysledek :notsure
CommanderZ (512)|11.6.2008 13:49
[quote]Homam Iv[/quote]
Me se libila moc. Sice si bylo trochu potreba zvyknout na novy system souboju a schopnosti, potom to ale bylo super.
[quote]nj, a byla snad někdy nějaká ,,slátanina,, na téma filmu úspěšná ? [/quote]
Hry podle Star Wars maji velice vysoky standard kvality. Oba battlefronty, republic commando, empire at war, jedi knight - to jsou vsechno me oblibene hry. Uznavane jsou treba take Knights of the old republic. A lego star wars! To spolu se Sins of Solar Empire povazuju za nejvetsi prekvapeni posledni doby.
Sikil79 (429)|12.6.2008 22:31
[QUOTE=CommanderZ;131213]Hry podle Star Wars maji velice vysoky standard kvality. Oba battlefronty, republic commando, empire at war, jedi knight - to jsou vsechno me oblibene hry. Uznavane jsou treba take Knights of the old republic. A lego star wars! To spolu se Sins of Solar Empire povazuju za nejvetsi prekvapeni posledni doby.[/QUOTE]

Vidíš, na ty jsem zapoměl.:notsure Plně souhlasím.:thumb
crasher.km (919)|12.6.2008 22:35
[QUOTE=pas!k;127614]Udelal jsem presne to same :) Je to libiva hra ale bohuzel bez jakekoliv motivace postupovat kupredu .. efekty a bitky omrzi po prvnim dni ..[/QUOTE]

Mě to bavilo po 2-3 město .. pak to bylo to samý . 4 pkoly,co se pořád jenom opakovali ...žádný vývoj děje,max jsi dostal zbraň ...
tappat (16)|12.8.2008 15:44
pro mě rozhodně heroes of might and magic IV... po trojkach totalni propadak. Hnusna grafika, podivny napady v hradech a vubec celkove dost divne udelana hra. Zato petky jsou naprosto naprosto bez chyby...

a jeste lord of the rings: the battle for middlearth 2. Opet propadak po prvnim dilu.
Ssmoke (22)|21.8.2008 21:22
Pro mě největší zklamání bylo Prince fo Persia T2T přišlo mi to skoro stejný jako Warrior Within systém boje byl uplně stejný sice přibyla změna na temného prince ten ale kromě toho řetězu taky moc neumněl
chesterfield (163)|5.11.2008 20:18
Neviem ci je to prave historicky naj.sklamanie, ale ako priaznivcu RTS ms velmi sklamala seria Empire Earth. Po vybornej jednotke, pri ktorej som stravil hodiny a hodiny, prisla slabsia, ale este hratelna dvojka. Bohuzial treti diel, je uz uplne bahno, kde prekopali cely herny system, ktory nema s jednotkou takmer nic spolocne. Odpudzujuca vizualna stranka je potom uz len ceresnicka na torte.:thumbdown
Salamander (6177)|5.11.2008 20:23
Tak bohuzel, pote co jsem ho mel vcera moznost videt musim sem zaradit Fallout 3, proste to nema tu atmosferu predchozich 2 dilu, je to ze 75% stejne jako Oblivion (dobre graficky, ale proste stejne), vyreseni souboju se mi take nelibi, je to prilis rychle... a vubec proste cekal jsem vic. :(
prontosaur (21)|10.11.2008 17:15
Pro mě je největším zklamáním hra Duke Nukem Forever, už jenom proto že po nějakých 11 letech "vývoje" stále nevyšla.
Sikil79 (429)|12.11.2008 12:58
[quote=prontosaur;180996]Pro mě je největším zklamáním hra Duke Nukem Forever, už jenom proto že po nějakých 11 letech "vývoje" stále nevyšla.[/quote]

Jj. Moje slova. Měli to nechat na enginu Quake 2 a bylo by.
HiroNakamura (4)|7.12.2008 01:20
Pre mna je to rovnako Fall Out 3, a dalej UPLNE NAJVACSIM SKLAMANÍM BOL NFS ProStreet!!!!
To bola taka nuda. Skoda reci
orgi (65)|5.1.2009 13:47
No ako fanatik Fallout2 musim zaradit Fallout3 na prvu priecku.....ale skrsla nam nadej...Blackisle sa dali zase dokopy...
Ihales (207)|5.1.2009 19:16
Fallout 3 bylo pro me obrovske zklamani - tak dlouho to delali, zacinali znovu a jediny co se jim povedlo je vzhled. Jinak atributy jednicky a dvojky jako pribeh mi tu chybi.

Jinak je pro me zklamani cela RPG scena posledni dobou. Vsechno se honosi tituly jako skvele RPG, ale jsou to akcni rpg tzn. z puvodniho RPG to ma jen system vyvoje postavy po levlech nikoli uz role playing. Posledni hry ktere to naplnovali byli hry od black islu Icewind dale I,II Baldur's gate I,II a dalsi.
Ne321 (96)|6.1.2009 12:28
[QUOTE=noegoncz;131105]nj, a byla snad někdy nějaká ,,slátanina,, na téma filmu úspěšná ? :) , hlavně když to spíchnou občas rychleji než já wall :D[/QUOTE]

S filmovymi hrami je to velmi jednoduche, jsou to vsechno zoufale slataniny pokud je nedela Lucas Arts, protoze pak jde casto o naproste spicky. V mem zebricku nejlepsich her ma v prvni petce Lucas Arts hned dva zastupce a sice KOTOR a Tie Fighter, coz neni tak spatne na firmu, ktera toho pocetne az tak moc nevydala (proti treba EA Sports, ktere nemaji jedineho zastupce). :D
Ne321 (96)|6.1.2009 12:29
Nevim jestli nejvetsi zklamani, protoze na zklamani clovek casto zapomina, ale Force Unleashed je slatanina, ktera velmi zklamala mne v minulem roce a tudiz ma nedavnou vzpominku.
CommanderZ (512)|7.1.2009 11:06
[QUOTE=Ne321;203136]Nevim jestli nejvetsi zklamani, protoze na zklamani clovek casto zapomina, ale Force Unleashed je slatanina, ktera velmi zklamala mne v minulem roce a tudiz ma nedavnou vzpominku.[/QUOTE]
Ano, ale to nic nemeni na faktu, ze celkove je kvalitativni standard her od LucaArts - hlavne ty ze sveta Hvezdnych Valek. Force Unleashed jsem nehral, ale z toho co jsem hral, tak me snad ani jedna hra nezklamala.
Ne321 (96)|7.1.2009 12:11
[QUOTE=CommanderZ;203526]Ano, ale to nic nemeni na faktu, ze celkove je kvalitativni standard her od LucaArts - hlavne ty ze sveta Hvezdnych Valek. Force Unleashed jsem nehral, ale z toho co jsem hral, tak me snad ani jedna hra nezklamala.[/QUOTE]

O tom to prave je. Force Unleashed neni az takovy propadak sam o sobe, ale nejvetsi zklamani neni dano tim jak je hra spatna, ale rozdilem mezi fazi ocekavani a fazi zklamani. :-) Kdyz jsem slysel, ze bude RPGcko Starwars Lucas Arts, tak jsem si vzpomnel na KOTOR a rikal si, ze ted si to muze jit Mass Effect hodit. No a pak je vysledkem bezducha strilecka s hloupym interfacem a trochou fyziky. :-(
L.P.Hans (12)|11.1.2009 23:06
[QUOTE=Salamander;179090]Tak bohuzel, pote co jsem ho mel vcera moznost videt musim sem zaradit Fallout 3, proste to nema tu atmosferu predchozich 2 dilu, je to ze 75% stejne jako Oblivion (dobre graficky, ale proste stejne), vyreseni souboju se mi take nelibi, je to prilis rychle... a vubec proste cekal jsem vic. :([/QUOTE]

Podle data příspěvku soudím, že Fallout 3 byl spatřen na mém počítači v předvečer mých narozenin. Inu, nezbývá než souhlasit. Předchozí díly byly mnohem syrovější. Také jsem ve třetím pokračování velmi postrádal onen charakteristický humor.
jano555 (126)|5.2.2009 17:45
Mna sklamal FarCry 2. Grafika slušná, príbeh totálna blbosť ani som to nedohral. Nuž s prvým dielom od Cryteku to okrem názvu nemá asi nič spoločné.
Draken (1578)|5.2.2009 20:15
nejvíc mě zklamala série NHL od roku 2006 a výš..hrůza každej ročník graficky totožnej ne-li horší
a hratelně "pro suchary" jedeš a gol ,jedeš podruhý úplně stejně a gol, pustíš novej ročník jedeš stejně jako loni a nic,tak zkusíš jinej úhlem a gol znova stejně a gol...atd. atd. atd.
s tim že zapneš vyšší level tak ti akorát hra nedovolí vystřelit z toho ůhlu co padaj goly to je vše.fuj fuj fuj
už se těším na nhl 2k sports .doufám že mě nezklame jinak přejdu na hraní golfu...nebo tak
marcus33 (14)|7.2.2009 21:35
Pro me osobne byl nejvetsim zklamanim datadisk k Celtic Kings, ale to asi nikdo nezna :D :cool:, takze reknu Spore od ktereho jsem cekal neco vic, ale je to pro me jenom takovy vesmirny simulator (v kterem musite zvladat zbytecne moc veci najednou) s takovou hodinovou predehrou/tutorialem v podobe vyvoje z bunky...