Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pomoc, nenajede Vista64

tommmmm (47)|14.8.2008 18:59
Dobry den, potreboval bych radu. Pri spusteni pocitace vse probiha vse jak ma az do doby, kdy se ma zobrazit plocha, pak dojde k vypnuti obrazovky. Nouzovy system nabehne ale nikde nemohu najit obnoveni systemu a pri zkousce o odinstalovani posledniho programu mi system opet yahlasi chybu, dekuji vsem.
tommmmm (47)|14.8.2008 21:07
tak odinstalace posledniho programu se me uz povedla, ale je to porad stejne, jak si tak vzpominam, poprve se me to stalo vcera kdyz jsem vypinal pocitac tak mi zhasla pouze obrazovka ale skrin bezela dal. musel jsem dat reset a pak vypnout hned z obrazovky Asus expres gate a pak uz jen nasledovalo vyse zminene.
Pavel Boček (4169)|14.8.2008 21:12
Co máš za sestavu ?

Bod obnovení by snad měl být jako u XP - Start>programy>příslušenství>systémové nástroje>bod obnovení.
tommmmm (47)|14.8.2008 21:40
Dekuji za radu bod obnoveni jsem dal ale nic se na obrazovce neukazovalo, pokud jsem to zkusil podruhe vybehla hlaska ze obnoveni jiz bezi ale nikde zadne okno, po chvili ale nabehlo a dal sem bod obnoveni a vse uz je v poradku, moc dekuji a preji prijemny zbytek dne.
ps: pokud jde o sestavu: Asus P5Q, intel 9450, ram corsair 2X2 GB, Ati 4870, corsair hx 620