Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Outlok a Vista

majo (2)|19.8.2008 14:43
Dobrý den, používám mejl od seznam.cz. Když nastavím učet na Outloku, tak nelze odesílat. Nastavuji to přesně jak radí seznam.cz. Tzn servr pro přichozí poštu: pop3.seznam.cz, odchozi: smtp.seznam.cz. Pak tam dale nastavím jak píšou: zaškrtněte "Server požaduje ověření, vyplňte uživatelské jméno a heslo" i porty mám nastavený na POP3: 110 SMTP: 25. Neodešlu a neodešlu nic :) nějaký nápad? s pozdravem marek

Edit: Zkoušel jsem to i s vypnutým antivirem

Todle vyhodi:
Úkol majo16@seznamcz - odesílání ohlásil chybu (0x800CCC0F): Připojení k serveru bylo přerušeno. Pokud tento problém potrvá, obraťte se na správce serveru nebo poskytovatele služeb Internetu.
Challenger_ii (192)|19.8.2008 15:26
Nemůžeš jen vycházet z toho, co ti radí seznam. Hádám, že máš účet u seznam-u, ale taky musíš vzít v úvahu svého poskytovatele. U koho máš zřízené připojení k webu? SMTP server si musíš nastavit podle svého providera. Příklad: @ máš na seznam.cz, tudíž POP3 bude POP3.seznam.cz, ale SMTP je podle poskytovaltele a to je to, co víš jenom ty. Tak si to změň nebo zjisti na jeho webových stránkách.
majo (2)|19.8.2008 16:41
Tak přesně v tomdle byla chby jak popisujete, todle mi fakt nedošlo díky za radu