Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Periferie: Přehrávání DVD

Neregistrovaný (0)|23.8.2008 16:23
Jméno tazatele: Helga

Znění dotazu:
Kdyz vypalim jakykoli film na DVD nejde mi v mem DVD prehravaci film prehrat.Jak to mam udelat abych zajistil funkcnost?

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
DVD prehravac za tisicovku
Maximus12 (763)|23.8.2008 16:24
[QUOTE=Neregistrovaný;154718] Jméno tazatele: Helga

Znění dotazu:
Kdyz vypalim jakykoli film na DVD nejde mi v mem DVD prehravaci film prehrat.Jak to mam udelat abych zajistil funkcnost?

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
DVD prehravac za tisicovku[/QUOTE]

A v jakem programu to vypaluješ ?
astec (1823)|23.8.2008 18:15
[QUOTE=Neregistrovaný;154718] Jméno tazatele: Helga

Znění dotazu:
Kdyz vypalim jakykoli film na DVD nejde mi v mem DVD prehravaci film prehrat.Jak to mam udelat abych zajistil funkcnost?

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
DVD prehravac za tisicovku[/QUOTE]

Ten DVD přehrávač za tisícovku umí jaké formáty. Je to v návodu nebo na krabici. Případně když pošleš co máš za ten přehrávač za tisícovku tak se můžeme podívat. Podle podporovaných formátů je nutné koupit médium na které se bude pálit.
- To vypálené DVD se přečte v PC??
Withman (1337)|24.8.2008 02:25
Pokud vypálíš nějaký film, který má v PC cca 700MB, tak se jedná většinou od DivX film, pro přehrání v levném DVD přehrávačí, který neumí DivX je třeba video předělat na DVD formát. Umí to např. program DivXtoDVD. :thumb
Pavel Boček (4169)|24.8.2008 12:38
Bohužel ConvertXtoDVD a podobné programy berou jen .srt titulky a ne vždy je to po převedení a vypálení v pořádku, navíc to trvá...já se na vypalování už vyprdnul, na přehrávání stačí PC ;)
Maximus12 (763)|24.8.2008 13:53
Tak jde o to jaky film přehraváš, zda to avi nebo předělané DVD a pak jak to vpaluješ, setkal jsem se s tím, že DVD přehrávač nebral filmy vypálené přes CloneDVD , ale přes Nero ano. Takže chce to více infa a pak se to možná podaří nějak dořešit.
Neregistrovaný (0)|24.8.2008 15:33
[QUOTE=Withman;154895]Pokud vypálíš nějaký film, který má v PC cca 700MB, tak se jedná většinou od DivX film, pro přehrání v levném DVD přehrávačí, který neumí DivX je třeba video předělat na DVD formát. Umí to např. program DivXtoDVD. :thumb[/QUOTE]

Dik uz to jde ... snad se mi nestane ze bude neco na 2vrstvym DVD