Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Wifi + Blackberry 8320

GODZILA (3)|29.8.2008 17:38
Zdravím pánove a dámy.

Potreboval by som poradiť s jedným rébusom moja zostava dsl-modem+wifi router provider T-COM. Všetko ide ok, dokonca aj uTorrent ide ako aktív, ale jedna vec mi nejde do hlavy, kde je pes zakopaný. Ten WIFI router som si kupoval z toho dôvodu aby som sa mohol pripájat na net s telefónom BLACKBERRY, ktorý ma WIFI, ako také nájde ten router aj sa pripojí problém tkvie v tom, že načítanie ale aj stahovanie vecí s netu je strašne pomalé maximum som dosiahol 1,4 kB/s a neviem kde je pes zakopaný, keby som mal doma notebook s WIFI tak si skúsim, či je to problém routra alebo v telefóne, skor však predpokladám router, ale co zmeniť?
Drobcek23 (27)|9.9.2008 13:43
Čau ja mám HTC S730 a stahovanie a surfovanie cez WiFi mi podstatne zrychlila miniopera. Neviem co presne pouzivas no skus ju. Poprípade aby si zistil či je na vine mobil tak skus sa niekde pripojit na WiFi (kaviareň, apd.). Budeš mať istotu v čom je problém ...
Millisx (131)|9.9.2008 22:16
Pokud myslíš skutečně minioperu, ne Operu mobile, tak ta načítá stránky přes servery opery, tam se web zkomprimuje, ořeže, optimalizuje pro malé rozlišení a pošle teprve na mobil. Proto se ti subjektivně zdá surfování rychlejší, ve skutečnosti dostáváš mnohem méně dat.
Drobcek23 (27)|10.9.2008 09:41
Sry myslel som Operu mobile ... Ale aj tak to nemení nič na tom aby skusil pripojenie niekde inde ako doma ...
GODZILA (3)|10.9.2008 21:05
opera mini mi v tom nepomáha načítanie stránok je ríchlejšie ale to preberanie súborou je po starom
Millisx (131)|10.9.2008 21:11
Musíš zkusit jiné zařízení u tebe na routeru, nebo telefon na jiné WiFi síti. Může to být i nekompatibilita mezi routerem a telefonem. Ale pokud nezjistíč, které zařízení to dělá, těžko někdo konkrétně poradí.