Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: odinst. programu

Neregistrovaný (0)|4.9.2008 14:45
Jméno tazatele: viliam lahučký

Znění dotazu:
Jsem více méně poč. diletant. Někdo nainstaloval prog. Opera a já jej chci odstranit. Nemám ale inst. CD. Jak na to?

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
pas!k (3765)|4.9.2008 14:46
Z jakeho systemu ? Predpokladam ze xp tak v ovladacich panelech je polozka pridat nebo odebrat programy a tam se to da odinstalovat :)
Neregistrovaný (0)|4.9.2008 14:55
[QUOTE=Neregistrovaný;158579] Jméno tazatele: viliam lahučký

Znění dotazu:
Jsem více méně poč. diletant. Někdo nainstaloval prog. Opera a já jej chci odstranit. Nemám ale inst. CD. Jak na to?

HW a SW počítače jehož se dotaz týká: [/QUOTE]

Je to v XP a bez instal. CD to v Přidat,odebrat prog. nejde.
pas!k (3765)|4.9.2008 14:57
A k cemu to chce cd? Co treba napsat co to hlasi pise? Nemam kristalovou kouli :)
Neregistrovaný (0)|4.9.2008 15:13
[QUOTE=Neregistrovaný;158586]Je to v XP a bez instal. CD to v Přidat,odebrat prog. nejde.[/QUOTE]
Píše to:Funkce je na disku CD nebo jiném,který není přístupný.Vložte disk Opera 9,21 a klepněte na O.K. Na tabulce je - použít zdroj - procházet - otevřít - soubor nebyl nalezen.
pas!k (3765)|4.9.2008 15:31
Zkus pouzit nejaky uninstalersky nastroj treba your uninstaler tam nedas odinstalovat ale vycistit on ji odebere z registru a promaze slozky .
Neregistrovaný (0)|4.9.2008 16:14
Zkusím.Děkuju. Bude to dost estráda, ale snad se to povede bez toho, že bych něco zkazil.
Neregistrovaný (0)|8.9.2008 10:57
Při instalaci doč. verze NOD 32 se ukáže hláška že koliduje s AVAST-em.Při hledání v souborech jsem našel 9 položek obsahujících slova AVAST a pod., z toho 2 položky ve Windous. Co s tím? Win XP.Moc toho neumím.A teď babo raď.
husky14 (4214)|8.9.2008 11:12
Je nesmysl používat dva různý antiviry.... buď používej NODa nebo AVASTa, společně to nikdy nebude dělat dobrotu.
Opera je šmejd (0)|8.9.2008 12:07
[QUOTE=Neregistrovaný;158607]Zkusím.Děkuju. Bude to dost estráda, ale snad se to povede bez toho, že bych něco zkazil.[/QUOTE]


Opera odinstalovat nejde. Kdysi jsem zkusil vyházet vše co jsem si myslel že k Opeře patří a spustil znova instalaci a podchytil kam co instaluje vč. registru a pak to manuálně smazal.
Neregistrovaný (0)|8.9.2008 18:42
[QUOTE=Opera je šmejd;159605]Opera odinstalovat nejde. Kdysi jsem zkusil vyházet vše co jsem si myslel že k Opeře patří a spustil znova instalaci a podchytil kam co instaluje vč. registru a pak to manuálně smazal.[/QUOTE]

Tos mne nepotěšil.Jinak teď mám jako antivir NOD-a, předtím byl AVAST.Ten se odinstaloval, ale asi tam někde něco zůstalo.Tak to prostě jde takhle. Víc si s tím neporadím.
pas!k (3765)|8.9.2008 18:59
kdyz to tak ctu v tvem pripade by byl mozna na miste reinstal systemu a pak doinstalace vsech programu co potrebujes pouzivat ...