Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Thermaltake M9D a prolis bocnice

pavel.lib (49)|24.9.2008 13:25
Ahojte, chtel bych se zeptat zda mate nekdo zkusenosti se skrini Thermaltake VI4000BNS. Jde mi o to, ze na bocnici kam prijde usadit zakladni deska je videt prolis na zpevneni plechu, ale ten prolis je smerem do vnitrku skrine, cili mam obavy aby zde nehrozil dotyk se spodni stranou desky. Je fakt ze tam vidim i vyvyseni pro srouby, ale preci jen... obrazek vnitrku skrine je zde:

http://www.thermaltake.com/product/chassis/midtower/m9d/vi4000bns.asp#

Mate prosim nekdo zkusenosti s touto skrini ?
diky.
mstejska (2912)|24.9.2008 13:41
Desku nesroubujes primo na bocnici. Deska se sroubuje na dalsi plech vedle bocnice. Ten plech je krasne videt na 4 obrazku shora vpravo.
PS: A vyrobce zase neni uplny blbec aby udelal skrin ktera bude nicit desky.
pavel.lib (49)|24.9.2008 16:42
[QUOTE=mstejska;163948]Desku nesroubujes primo na bocnici. Deska se sroubuje na dalsi plech vedle bocnice. Ten plech je krasne videt na 4 obrazku shora vpravo.
PS: A vyrobce zase neni uplny blbec aby udelal skrin ktera bude nicit desky.[/QUOTE]

Omlouvam se, pouzil jsem spatny pojem - bocnice, mel jsem samozrejme namysli plech ktery je soucasti kostry skrine.

Predpokladam, ze vyrobce nebude vyrabet skrin nicici desky, chtel jsem se jen ujistit zda s montazi nejsou potize, zarazilo mne ze ten prolis je smerem k desce a ne smerem od desky.. tot vse. Uvazuji nad koupi teto skrine, tak jsem se chtel jen ujistit. Mozna se ten prolis vyrovnava delsimi distancnimi srouby.. nevim.

Omlouvam se pokud je muj dotaz mimo.
mstejska (2912)|24.9.2008 19:28
No mimo dotaz neni nikdy. Lepe s zeptat, nez se pak mlatit do hlavy. Ten prolis ale vypada vysoky maximalne 2mm.
ICEBOSS (3435)|25.9.2008 15:44
ahoj,
jaky proslis? ja tam vidim jenom predlisovany distance...
husky14 (4214)|25.9.2008 15:50
[QUOTE=ICEBOSS;164286]ahoj,
jaky proslis? ja tam vidim jenom predlisovany distance...[/QUOTE]On asi myslí ten vylisovanej patvar meti těma distancema (tu pololežatou 8).... ale jak je vidět, ty distance jsou ještě vyšší a do nich přijdou ještě montážní sloupky, takže pořád bude deska o hodně výš než ten prolis ;)
mstejska (2912)|25.9.2008 16:02
No ale pokud se podivas tak, tech hrbolku je jenom par a postatni diry uz jsou normalni. Jeste jsem se ale nesetkal se skrini ktera by po nasroubovani distancnich sloupku zkratovala desku. To by ta skrin musela by asi prokopnuta.
ICEBOSS (3435)|25.9.2008 16:08
jo ten... s tim bych si hlavu nelamal. uz jsem videl i distanckama zkratovany desky a vsechny se pak normalne rozbehly... :)
Deee-aN (3834)|25.9.2008 16:50
Jen bych k tomu něco...
Co jsem koukal, moje ne-D M9 je uvnitř úplně stejná (ve skutečnosti má ta D-verze IMHO jen odlišné plasty na čele). Toho prolisu jsem si všiml až na základě tohohle threadu a to jsem ten comp sám skládal (a několikrát i rozebíral).
Ten prolis ničemu nevadí!:thumb
pavel.lib (49)|25.9.2008 18:15
[QUOTE=deeean;164309]Jen bych k tomu něco...
Co jsem koukal, moje ne-D M9 je uvnitř úplně stejná (ve skutečnosti má ta D-verze IMHO jen odlišné plasty na čele). Toho prolisu jsem si všiml až na základě tohohle threadu a to jsem ten comp sám skládal (a několikrát i rozebíral).
Ten prolis ničemu nevadí!:thumb[/QUOTE]

Dekuju!!:thumb