Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sítě: Wi-Fi SiStr( DNsoft.be)

Neregistrovaný (0)|1.10.2008 16:48
Jméno tazatele: Tassino

Znění dotazu:
Dobrý den,
Jmenuj se Tassino.Používám notebook již 3 roky a používám jen Wi-Fi.Nemohu kupovat vlastní internet,protože stále jsem stěhovavý pták a tak jsem se rozhodl použít jen Wi-Fi.
Můj problém je v tom,že Wi-Fi v domě je dost slabý signál a neumím jinak najít správný vertikal směru.Nemohu najít ve Wi-fi Sistr Vertical Direction nebo jak jinak. Jakmile chci jít k internetu,tak musím dát na parapet u okna a internet běží.Víte stát u okna je dost nepříjemnný,protože lidé se na nás dívají a myslí že dělám machra nebo že jsem totální blbec,že rád ukazuju lidem počítač. S pozdravem Tassino

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Můj nbook -Toshiba M70,
ICEBOSS (3435)|1.10.2008 18:55
inu, doporucil bych kontaktovat providera, at s tim neco udela. mozna by pomohla lepsi antena k notebooku... [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
disruptor (110)|2.10.2008 13:55
Kup si nejakej repeater, ten postav na okno a z notebookem vesele pobihej po byte :)
astec (1823)|2.10.2008 21:12
[QUOTE=ICEBOSS;165934]inu, doporucil bych kontaktovat providera, at s tim neco udela. mozna by pomohla lepsi antena k notebooku... [odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/QUOTE]

a do notbooku ji přidělá kladivem ne?

Problem je v intenzitě signalu. Protože počítač nemá vstup na antenu, tak je potřeba koupit přijímač, který má u sebe anténku, nebo přijímač a antenu. Zřejmě se připojujete přes free wifi, nebo nezabezpečenou síť, tak asi si moc nemůžete stěžovat poskytovateli na kvalitu signálu.

Dporučuji zajít do prodejny s počítači a nechat si ukázat jak nastavovat tento přijímač - krabičku s antenou pro příjem signálu. Cena cca do 800,- Kč. Pokud je signál slabší, tak externí antenu s kablikem. cena taktéž cca 800,- Kč.