Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): nejede jak by mělo

Neregistrovaný (0)|6.10.2008 23:28
Jméno tazatele: Paulios

Znění dotazu:
Dobrý den
mám pc celkem nové s dobrýma součastkama (2x8800gt grafická karta, 4gb ram,...) a seká se mi na tom i the sims 2. Načítá se to normálne rychle ale obraz se mi seká i když by nejspíš něl nevíte čím to je? A ještě sem se chtěl zeptat ze mám ve win jen 32 bitů barej a ne 64 jestli nevíte jak to změnit.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Salamander (6177)|7.10.2008 00:06
No, kristalovou kouli nemam, takze nebyly by nejaky detaily o tom PC ?
Treba co tam mas za procesor, OS, zdroj a tak ...
Mas nainstalovany ovladace graf. karty ?
Co myslis tema 64bit. barvama ( nebo vysvetli, co je barej ) ? :notsure
matheasek (141)|7.10.2008 00:16
možností je hafo, slabej zdroj, přehřívání ( jednou jsem měl podobný problém ) a 32 bitová barevnost je snad nejvíce co já vím, se 64 bitovou hloubkou jsem ještě neměl tu čest:-)
mstejska (2912)|7.10.2008 07:42
Jestli spise nezaslechl neco 32 vs 64 bit. (Operacni system) a ted nasel v nastaveni obrazovky max 32bit (barvy). No ale kdyz ma 2x 8800GT, tak uz tam ma asi i nejake dobre cpu (ted hadam). Napis co mas za pocitac atd...
mech13 (5526)|7.10.2008 08:13
mozna bude nejaky problem s ovladaci... moznosti je spousta, bude to chtet spolupraci.... treba pro zacatek by neskodil screenshot spravce zarizeni s rozbalenenou kolonkou grafiky a jestli tam nejsou konflikty

tento pocitac -> vlastnosti -> hardware -> spravce zarizeni

cca toto (ty kolonky co jsem rozbalil ja) + nech tam rozbaleny jestli tam budou nejaky vykricniky
aa.PNG