Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nekdo z brna se svareckou?

ICEBOSS (3435)|6.11.2008 13:19
Ahoj,
je tady nekdo z brna, kdo ma svarecku? Praskl mi u jedny zidle v kanclu svar u nohy... sice neni moc draha, ale vyhazovat a kupovat nova se mi hned jeste nechce :-/, kdyz to staci jenom svarit. :mad: Nejaky financni vyrovnani jisty :)
pas!k (3765)|6.11.2008 13:53
Da s eto nejak rozebrat ze bys dodal jen tu rozbitou soucast na svareni ? :)
ICEBOSS (3435)|6.11.2008 15:03
vypada takhle:


nova stoji petikilo, kdyz mi ji nekdo za 200 svari, tak dobry :)

jsem schopnej z toho sundat operku a sedatko, ale jinak je ta kostra v celku... :-/
pas!k (3765)|6.11.2008 15:13
A jak moc ti to specha?
ICEBOSS (3435)|6.11.2008 16:08
nijak extra :), tak do konce listopadu bych to chtel mit :)
kane.shw (1231)|6.11.2008 16:35
Chlapi, opravdu se vám nechci míchat do byznysu, ale imho v každém autoservisu/autodílně (a po zkušenostech doporučuju raději ty "neznačkové" :angry) musí mít svářečku/céóčko. A pokud tam bude jen trochu normální týpek, tak se s ním musí dát za flašku rumu normálně domluvit ;)
Ale jinak - družbě zdar! :)
pas!k (3765)|7.11.2008 07:00
[QUOTE=kane.shw;179408]Chlapi, opravdu se vám nechci míchat do byznysu, ale imho v každém autoservisu/autodílně (a po zkušenostech doporučuju raději ty "neznačkové" :angry) musí mít svářečku/céóčko. A pokud tam bude jen trochu normální týpek, tak se s ním musí dát za flašku rumu normálně domluvit ;)
Ale jinak - družbě zdar! :)[/QUOTE]

Mno nevim me by bylo trapny chodit se zidli po autoservisech jestli mi to nekdo zavari .. navic opravdu nebude problem to zavarit tady pokud si to ice doveze :)
kane.shw (1231)|7.11.2008 13:03
Ale šak jo, mi to je fuck ;), já jen kdyby se situace nějak komplikovala. Taky proto jsem psal o tem "neznačkovém" podniku. Btw nevim, co je na tom trapného, když dostane zaplaceno (v tomto případě třeba i v tekutých naturáliích), tak to beru jak klasický obchod...
Ale je to samo váš byznys, ať se vám to podaří :thumb
pas!k (3765)|7.11.2008 13:26
No tak schvalne vem pod pazu zidlu .. do kalhot pulku tuzemaku a bez to zkouset :) Nejvydarenejsi historky nam sem pak muzes postnout :)
kane.shw (1231)|7.11.2008 22:14
Že já se vůbec snažím...

Když jsem před několika lety poznal člověka s autodílnou, ke kterému jsem přivelz své první auto, tak bych neřekl, že dnes bude mím kamarádem. Krom toho, že jsem se mu zcela svěřil do péče, co se auta a motorky týká, mi nejednou pomohl ve svém oboru. Od sváření přes zapůjčení "těžšího" nářadí až po rady ohledně nákupu auta a mnohé další. Dnes spolu jezdíme na motorkářské srazy :D

Myslel jsem to dobře, věřím, že to ICE i takhle pochopil. Pokud je pro tebe problém se někde s cizím člověkem domluvit na nějaké věci, co ostatní lidé běžně nedělají, pro mě to problém tedy není.

Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod...

Dále už to nebudu rozpitvávat, jak už jsem psal výše - nechť se vám spolupráce podaří :thumb
pas!k (3765)|7.11.2008 23:37
Ja to pochopil taky tak ze to myslis dobre .. :) Se necil :)
ICEBOSS (3435)|10.11.2008 10:53
a kamzeto mam dovezt? :)