Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

AutoCAD >> ArCon

Smeli (2302)|7.11.2008 13:41
[SIZE="1"]Umístění neřešte, jen to nechci dávat do volných témat.[/SIZE]

Řeším teď v práci takový problém - zda nechat koupit ArCon a používat jej na místo AutoCadu - jelikož jsem se s ArConem ještě nesetkal (slyšel sem, že je to jakási nádstavba acadu, ovšem je nutný pro něj samotný acad?).
Takže, děláme krbové obestavby - zákazníkům dodáváme samozřejmě jakousi kalkulaci a výkres s půdorysem a nárysem. 3D volitelně - pokud by se dalo vytvořit tohle vše arconem (jako že si myslím, že ano) bylo by to super - ovšem koukal sem, že obsahuje jistá makra s např. kachlemi a dalšími výrobky, mezi nimiž jsou krbové vložky některých firem, ale ne všech, které používáme. A tak - jaké jsou možnosti vytváření maker pro nové objekty v arconu?

Snad bude někdo vědět :idea
petnek (115)|7.11.2008 16:04
Kouknul jsem se na stránky ArConu a podle mě nic nenasvědčuje tomu, že je to nadstavba AutoCADu. Sám má další rozšiřující moduly. Na webu vypadá zajímavě
Smeli (2302)|10.11.2008 08:22
[QUOTE=worldfighter;179776]Kouknul jsem se na stránky ArConu a podle mě nic nenasvědčuje tomu, že je to nadstavba AutoCADu. Sám má další rozšiřující moduly. Na webu vypadá zajímavě[/QUOTE]

A jo, teď mi to došlo, že motám dokopy ještě CadKon