Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Lenovo IBM ThinkPad Rada T

eraser (0)|12.11.2006 18:43
O jaký produkt se jedná? : Lenovo IBM ThinkPad Rada T

Produkt hodnotím - Kladně

Stránka s informacemi o produktu : http://www.pc.ibm.com/us/notebooks/thinkpad/t-series/index.html
Fotografie produktu : http://www.pc.ibm.com/us/thinkpad/3dtours/t60/demo.html



Proč na tento produkt poukazuji : Na T radu som sa zameral z dôvodu, že sa jedná o výkonnostne a prenositeľne veľmi vyvážené notebooky.

Recenzia by sa mala niesť dôraz na kvalitu prevedenia, použitý konštrukčný materiál, doplňky, atď. aby sa čitateľ dozvedel, prečo notebooky od tohto výrobcu patria k pomerne drahým záležitostiam a čo za túto cenu dostanem v porovnaní s konkurenciou, či sú tie peniaze skutočne správne investované.
boboco (1987)|5.11.2007 14:42
Hodnotím 7 body
dzandra (1368)|13.8.2008 12:47
No já vám teda nevím, už ho mám skoro rok a pořád mi zas až tak úplně nevyhovuje. Musel jsem tam dokoupit 1 GB RAM aby se ty visty vůbec nějak slušně hnuly. Tichosti chlazení dávám 7/10, dá se u toho i celkem slušně spát. HW výkon 6/10 - čekal jsem ho krapet vyšší na to že stál to co stál. Na škodu jsou jen 3 usb, sem tam jsem potřeboval i o jedno více. A výdrž na baterii není nejhorší na plný výkon s přídavnou baterií kolem 4 hodin. No je to takový lepší průměr, ale ta cena :-)
xmarek (1676)|13.8.2008 13:49
Tak nevím zda mám hodnotit notebooky IBM nebo Lenovo. U T řady se už značka IBM nepoužívá. Co se týče mého hodnocení. Osobně bych si jiný notebook než Thinkpad T nekoupil.

Bohužel firma Lenovo opustila od IPS panelů a to osobně nesu dost těžko. Navíc se přiklonili k výrobě širokoúhlých modelů a tím pádem dělá s těchto notebooku něco k čemu původně ani nesloužily. Vždycky to byly vynikající pracovní stroje a ne multimediální notebooky. Co se týče kvality zpracování tak i tam šli s kvalitou dolů a to i těch nejvyšších modelů. Nepamatuji si, že by staré IBM T měly nějakou vůlí nebo, že by třeba vrzaly.
Je samozřejmě příjemné, že se dá nyní pořídit za 1/3 ceny v porovnání z IBM modely, ale bohužel se to někde musí projevit.
slowak1982 (134)|21.8.2008 21:05
Ja ho mam cca 3/4 roku a taky jsem cekal o neco vic, 1GB RAM je na hranici unosnosti pri vyvoji ve winxp, disk 5400ot. pomalejsi a kapacita baterky uz klesla na 65%. Notebook mam hlavne v praci a skoro neustale napajeny pres adapter. Asi to baterce moc nesvedci. Na druhou stranu musim rict, ze oproti lidem co maji acery a asusy je opravdu spolehlivy a nemel jsem s nim zatim zadny problem (klepu si na drevo). Jsem proste zhyckany z desktopu no :(