Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Cetus 5601-problém

nunyn (33)|26.11.2008 11:45
Zdravím
Mám menší dotaz,vlastně dva.Dávám dohromady sestavu, desku mám P43DS3.V case je konektor power,má 3piny,ale na desce jsou jen dva piny.Můžu ten plast.konektor uříznout,aby šel do desky?
A druhý mám ten,když jsem dal na proc.E 5200 freezra,tak tomu vadil ten airtunel a musel jsem ho oddělat.
Dělám něco špatně?Děkuji
SamecP (1751)|26.11.2008 11:50
Neporadim ti konkrétní řešení,ale určitě nic neřezej!!Někdo jiný mě určitě doplní kam to jak zapojit.S tim airtunelem je to normální,většina lidí ho má oddělaný..
pas!k (3765)|26.11.2008 11:59
[QUOTE=nunyn;187344]Zdravím
Mám menší dotaz,vlastně dva.Dávám dohromady sestavu, desku mám P43DS3.V case je konektor power,má 3piny,ale na desce jsou jen dva piny.Můžu ten plast.konektor uříznout,aby šel do desky?
A druhý mám ten,když jsem dal na proc.E 5200 freezra,tak tomu vadil ten airtunel a musel jsem ho oddělat.
Dělám něco špatně?Děkuji[/QUOTE]


Jo teto vychytavky jsem si na ep43 taky vsiml konektor jsem nezapojoval vyhovuje mi z eto nestviti :) Tunel normalne sundej
johny__g (6387)|26.11.2008 14:23
[QUOTE=nunyn;187344]Zdravím
Mám menší dotaz,vlastně dva.Dávám dohromady sestavu, desku mám P43DS3.V case je konektor power,má 3piny,ale na desce jsou jen dva piny.Můžu ten plast.konektor uříznout,aby šel do desky?
A druhý mám ten,když jsem dal na proc.E 5200 freezra,tak tomu vadil ten airtunel a musel jsem ho oddělat.
Dělám něco špatně?Děkuji[/QUOTE]

Power konektor lze snadno rozebrat, vem jehlu, nadzvedni tu plastovou packu u jednoho konetoru a píchni ho do dírky vedle. Nic na tom není.

Edit: abysme si rozuměli, myslíš power switch - pro zapnutí počítače? Nebo Power LED konektor? Jak píše pas!k, ten LED ani zapojovat nemusíš, jen to nebude svítit. Když nezapojíš ten druhý tak to také nebude svítit, navíc bude počítač velmi tichý a razantně se mu sníží spotřeba.
ICEBOSS (3435)|26.11.2008 14:24
ahoj, uriznout ho muzes, pripadne staci jehlou nadzvihnout ten plast konektoru casu a precvaknout to... jinak ty plasty byvaji celkem krehky, tak rez pomalu

a tunel se pouziva k chladicum, ktery maji vetrak vodorovne s deskou - BOX intelu - (foukaji smerem k desce). u vezi jako je freezer neni tunel potreba a navic zavazi, takze postup byl zcela spravny .

(kopie co jsem psal do SZ)
nunyn (33)|27.11.2008 00:47
[QUOTE=johny__g;187424]Power konektor lze snadno rozebrat, vem jehlu, nadzvedni tu plastovou packu u jednoho konetoru a píchni ho do dírky vedle. Nic na tom není.

Edit: abysme si rozuměli, myslíš power switch - pro zapnutí počítače? Nebo Power LED konektor? Jak píše pas!k, ten LED ani zapojovat nemusíš, jen to nebude svítit. Když nezapojíš ten druhý tak to také nebude svítit, navíc bude počítač velmi tichý a razantně se mu sníží spotřeba.[/QUOTE]

Jo,myslel jsem ten power led,nechal jsem to být ať nesvítí.Bude tam svítit disk.Jo a mimochodem ta case
mi připadá DOST DOBRÁ! A jenom pro úplnost-mám tu díru po airtunelu zaslepit?
Díky všem
ICEBOSS (3435)|27.11.2008 13:58
Kdyz diru po tunelu zaslepis, bude se ti malinko hur chladit CPU a o neco lip grafika, mozna i disky... Osobne bych ji ale klidne nechal :-).