Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jak vypálím hru na dvě media z většího image?

Azoopard (21)|30.11.2008 21:02
potřebuji poradit
v programu Ultra ISO premium jsem si instalaci hry doplnil patchema a češtinou a rád bych ji vypálil (ne v image) na DVD.
bohužel je tato hra větší než 4,3GB a nevejde se na jedno DVD a já bych ji rád vypálil tak, aby se po zasunutí do mechaniky hra automaticky spouštěla a já ji nemusel mít v image a musel ji mountovat v alcoholu.
nemám problém image rozdělit na potřebnou velikost, ale mám problém při vypalování proces rozdělit tak, aby se mi to vypálilo nezabalené na dvě DVD.
poradíte v jakém programu to vysmahnout? nero to neumí
díky:confused:
Salamander (6177)|30.11.2008 21:10
imho bude jednodussi si koupid Dual Layer medium ...
Azoopard (21)|30.11.2008 21:14
[QUOTE=Salamander;189161]imho bude jednodussi si koupid Dual Layer medium ...[/QUOTE]
vím ale to není pro mně řešení
1.- nemám ho doma a potřebuji to hned
2.- je to levnější hodit na dvě placky ( 1DVD á 8kč )
3.- to potřebuji takto
4.- to potřebuji vyřešit i pro příště
Intri (3490)|30.11.2008 21:19
To si nemyslím, že je vůbec možné. Při instalaci by to totiž vyžadovalo dojít do fáze, kdy si hra řekne o druhé DVD. Jenže pokud s tímto ta hra nepočítá, nemáš jí to jak říct. Ona prostě bude hledat veškeré soubory na prvním divku a když je nenajde, zahlásí chybu při instalaci.A není ve schopnostech žádného programu té hře říct, že sis soubory rozdělil na dvě divka a že další soubory má hledat na jiném disku.

Možná by mohla pomoct blbuvzdornost té instalace, že by se tě při chybě ptala na umístění dalších souborů, ale zase narazíš na problém při vytváření kompilací - nebudeš vědět, jak vlastně ty soubory při instalaci jdou za sebou, nebudeš tedy vědět, které dát na první a které na druhé DVD.
Azoopard (21)|30.11.2008 21:24
[QUOTE=Intri;189172]To si nemyslím, že je vůbec možné. Při instalaci by to totiž vyžadovalo dojít do fáze, kdy si hra řekne o druhé DVD. Jenže pokud s tímto ta hra nepočítá, nemáš jí to jak říct. Ona prostě bude hledat veškeré soubory na prvním divku a když je nenajde, zahlásí chybu při instalaci.A není ve schopnostech žádného programu té hře říct, že sis soubory rozdělil na dvě divka a že další soubory má hledat na jiném disku.

Možná by mohla pomoct blbuvzdornost té instalace, že by se tě při chybě ptala na umístění dalších souborů, ale zase narazíš na problém při vytváření kompilací - nebudeš vědět, jak vlastně ty soubory při instalaci jdou za sebou, nebudeš tedy vědět, které dát na první a které na druhé DVD.[/QUOTE]
jsem si skoro 100% jist že to jde, sice ruku do ohně za to nedám, ale myslím že to jde.
ale jak říkám.....hádat se nebudu:)
Salamander (6177)|30.11.2008 21:27
jako jedine hodit patche a cestinu na to druhy DVD, ale to v podstate nic neresi
Zoidik (1405)|1.12.2008 05:53
SOuhlasím se slamandrem, bylo by to nejjednodušší...

Jinak k tomu rozdělování, jsem slyšel že se to dá tímto způsobem udělat. Musí se udajně zasáhnout do nějakého souboru, ve kterém je uvedeno jestli ta hra je na jednom mediu nebo na více. Musel by jsi tento soubor najit a vepsat do něj potřebné informace že je na dvou mediich a že odtud potud je na prvním a zbytek na druhém.

Ovšem rychlejší bude když si zajdeš do krámu a koupiš dvouvrstvé medium, zabere ti to maximalně hodinu, podle toho jak mas obchod daleko. Kašli na tyto experimenty s dělěním hry na více placek. Bud kup dvou vrstvý nebo vypal hru zvlášt a patche s češtinou taky.
kubrt2 (16)|1.12.2008 08:48
Zaleži o jakou hru jde.Na internetu kolují návody na rozdělení her.Ja jsem tak naposledy dělal "Brother in Arms Pekelná dálnice" a v pohodě to jede.Funguje to tak, že ty správne soubory přesuneš na DISC2 doplníš spouštěcími soubory které, ale musíš editovat a pak vypáliš.Myslím, že sám to nemáš šanci udělat tak se pokus najít návod na konkrétní titul.Nebo napiš název hry a pokusím se podívat.
Intri (3490)|1.12.2008 09:28
[QUOTE=Azoopard;189178]jsem si skoro 100% jist že to jde, sice ruku do ohně za to nedám, ale myslím že to jde.
ale jak říkám.....hádat se nebudu:)[/QUOTE]

Hádat se netřeba, já tohle nevím jistě, byla to jen úvaha. Pokud někdo najde řešení a popíše, rád se něco nového dozvím, i když to za 10 minut zapomenu.:-)
kubrt2 (16)|1.12.2008 09:39
Zatím sem našel tohle ale je toho samozřejmě víc tak hodně štěstí:
Assassin´s Creed (EN)
Assassin´s Creed (CZ)
Beijing 2008
Bioshock
Black Site Area 51
Call of Duty 4
Colin Dirt
Command & Conquer First Decade
Command & Conquer 3 Tiberium Wars
Command & Conquer 3 Kanes Wrath
Company of Heroes Opposing Fronts
Conflict Denied Ops
Crysis
Dark Messiah of Might and Magic
Devil May Cry 4
Enemy Territory Quake Wars
Frontlines Fuel of War
Gears of War
Half-Life Black Box
Hellgate London
Hour of Victory
Jade Empire
Just Cause
Kane and Lynch Dead Men
Lost Planet
Lost Planet Colonies
Mass Effect (EN)
Mass Effect (CZ)
Medal of Honor Airborne
Need for Speed Pro Street
Orange Box
Pro Evolution Soccer 2008
Race Driver GRID
Rainbow Six Vegas
Rainbow Six Vegas 2
Silverfall Earth Awakening
Splinter Cell Double Agent
Stranglehold
The Club
Turning Point Fall of Liberty
Zaklínač
Azoopard (21)|3.12.2008 04:52
no nic tak jsem to vyřešil jinak, napíšu to sem třeba to někomu pomůže.
1. v programu ultra ISO premium jsem vytvořil image kde jsem původní image hry doplnil o češtinu a patche aby bylo vše pokupě.
2. v Alcoholu 120% jsem tento image rozdělil tak aby se to vešlo v tomto případě na 2 klasická DVD
3. v Neru jsem to na ty placky vypálil

pokud nemám dvouvrstvé DVD je to levná alternativa
všem děkuji za pomoc a radu
:)
ICEBOSS (3435)|3.12.2008 11:59
no napada me akorat tak vzit RAR nebo ZIP, nastavit parametry tak, aby rozdelil archiv po 4,2GB... na druhym pc to pak prekopirujes oboje, rozbalis a mountnes...

osobne na toto ale pouzivam externi disk. je to levny a rychly... a spolehlivy :)