reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Nejde zvuk

Neregistrovaný (0)|2.12.2008 18:50
Jméno tazatele: Ramy

Znění dotazu:
Cus,nejde mi zvuk kdyz zkousim ukazku zvuku cez realtek high definition audio tak je to slyset ale kdyz si chci poslechnout neco na netu bo nakou pisnicku task nic ... zkousel jsem novyovladace,menit nastaveni ve vstupech a nic ... kdyz chci jit do ,spravce zvuku` tak to napise:nejsou k dispozici zarizeni pro aktivni smesovani zvuku.zarizeni nainstaluje pomoci ,pridat hardware` kdyz se na to podivam tak to vsude pise ze vse pracuje OK ale kdyz jsem se jaksy dostal na toho spravce zvuku tak tam nic nejde nastavit(sedivy a s nicim nejde ahejbat a ani nic nejde menit) vayne me to stve pac jsem preinstalovaval winy a prijde mi jakoby to delali tz novz aktualizace navic mi pres jeden soft nejdou mazat tempy a cookies coz se mi nikdy predtimn nestalo ... byl bych moc rad za jakoukoliv radu THX ...

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Neregistrovaný (0)|2.12.2008 19:10
navic mi tedka nejdou menit koncovky souboru coz je dost na ho*no a neustale mi kvuli nejaky kravine pipa BIOS namisto chybovejch hlasek winu
Pavel Boček (4169)|2.12.2008 23:32
Ve správci zařízení žádné konflikty ?

No zkusil bych zvukovou kartu odinstalovat, restartovat PC a naisntalovat nejnovější ovladače z webu výrobce.

Mohl bys napsat celou sestavu.
Neregistrovaný (0)|3.12.2008 15:48
safra,ty stary ovladace mi nejdou odinstalovat
EditorPO (2819)|3.12.2008 18:41
Nieco podobne sa riesilo tady.
Neregistrovaný (0)|4.12.2008 16:42
tak jsem preinstaloval system a pro jistotu hned vytvoril bod obnoveni ... k nemuz jsem se vratil uz asi 10x ale porad nic zkousel jsem ovladace na CD od vyrobce ale nic meztim mi vyskoci hlaska o instalaci noveho hardwaru neco jako sound busy kdyz to dam ci nedam vyjde to nastejno pac to vzdycky nejde nemuzu mi to najit zvukovku pritom ve spravci zarizeni tam je vazne nv co mam delat plz help zkousim stahovat stahovat nejnovejsi ovladace aniz bych mel ty na CD tak nv ... btw nemuze to byt flashovanim BIOSu?Je to snad jedina vec kterou to muze bejt pac fakt nv ...
Neregistrovaný (0)|4.12.2008 16:44
To Editor:jo takovahle naka nahoda se mi taky stala ale ovladace jsem mel plne funkcni a nevyskakovali mi chybny hlasky ve spravci zarizeni ... ted je to fakt divny
Pavel Boček (4169)|4.12.2008 17:02
Napiš sestavu ! Pokud máš AMD kartu, tak to možná chce ovladače na ni. Mrkni do správce zařízení, nainstaluj ovladače na to druhé HD audio zařízení a pak teba na ten kodek na gafické kartě anebo ho klidně zakaž, pokud nebudeš používat HDMI.
Neregistrovaný (0)|4.12.2008 17:05
Sestava:
C2D 3GHz
2Gb RAMky
8800GT
deska EP35C-DS3R
Pavel Boček (4169)|4.12.2008 17:13
Staré odinstaluj v přidat nebo odebrat, případně ve správci zařízení. Pak to můžeš zkusit pročistit třeba Driver Cleanerem, ale vyber Realtek audio nebo něco, ať se ti nesmažou soubory ovladače síťové karty, jestli máš též Realtek.
:o) (102)|4.12.2008 17:19
jo mam uplne cistej hard nic tu nemam a ty ovladace stahuju uz pul hodiny dam pak vedet
Neregistrovaný (0)|4.12.2008 19:08
takze jsme preinstalovat system a po nainstalovani driveru na to aby sel net jsem to sosnul spustil a nastesti to jede ... jinak dik
Pavel Boček (4169)|4.12.2008 19:29
To jste oba tentýž nebo na to nějak vzájemně spolupracujete ? Abych si to ujasnil, jestli případně ještě : o) nepotřebuje asistenci :notsure