Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Windows media player hlásí error COOD11BB

milotamarek (3)|3.12.2008 18:33
Ahoj, potřeboval bych poradit s wmp, když si chu pustit radio na internetu přes wmp nejde spustit píše to jenom připraven, to samý dělá i na stránách ČT internetové vysílání. pořád to píše chybu COOD11BB, nevím co stím, reinstal wmp nejde mám vistu.
Intri (3490)|3.12.2008 19:41
To je chyba kodeku/protokolu videa. Zkus to spustit třeba přes VLC ( ten má zabudované snad všechny možné kodeky v sobě ) a uvidíš, jestli to pofrčí. Nevím přesně, co se stane, když spustíš instalátor WMP na Vistě, kde už nainstalovaný je, ale můžeš to zkusit - stáhni si nový z webu MS a nainstaluj.
pas!k (3765)|3.12.2008 20:11
Jedna se o legalni os?
milotamarek (3)|3.12.2008 21:17
je to legální vista 32bit home premium
už jsem zkoušel reinstal wmp ale píše to že už mám naistalovanou nejnovější verzi a konec, s tím teda asi nic neudělám co? tak si nastavím jiný výchozí přehrávač.
každopádně dík.
Intri (3490)|3.12.2008 22:21
Nebo případně zkus nainstalovat nějaký jiný kodekový balíček ( třeba Vista Codec Package, ten jsem používal, než jsem se rozhodl definitině přejít na VLC ). Jestli je to kodeky nebo přehrávače zjistíš celkem snadno - vyzkoušíš jiný přehrávač, který v sobě kodeky neobsahuje. Sice mě teď z hlavy nenapadá, který by to tak mohl být, ale najít nějaké jednoduché přehrávače asi nebude těžké.

Pokud jiný přehrávač taky selže v přehrávání, bude chybět kodek, pokud přehraje video v pohodě, zatímco WMP ne, může být něco s WMP.

Krom toho, můžeš to zjistit ještě snadněji - najdi si video, které ti nejde přehrát, stáhni si jej a prožeň jej skrz program GSpot. Ten ti vyplivne informace o tom, jaký kodek video očekává a jestli ho máš nainstalovaný nebo ne.
milotamarek (3)|4.12.2008 19:45
kodekem to není, codec pack jsem stahoval už kdysi kvůli avi videu, já totiž v nastavení wmp karta síť nemám napsané žádné proxy servery pro přenos dat, proto to nejde, jo a kde si nastavím aby mě to soubory na netu spustilo v tom vlc? ve výchzích programech mě to vůbec nenabízí je tam jako jedinej wmp.
kemalius (3)|2.3.2009 15:48
cau.mě se děje to same.ale když chci spustit archiv čt nebo jakekoli streamovane video ktere je windows media playeru nečte obrazovku wmp s tlačitky a popiskou připraven a nic nejde.skoušel jsem přeinstalovat to nepomohlo.slyšel sem že by mohl byt problem v dll. knihovnach.ale netušim...rada?
kemalius (3)|2.3.2009 16:15
#Přehrávač se zobrazí, ve stavovém řádku je uvedeno 'Připraven', nezobrazuje se žádné chybové hlášení, ale po klepnutí na tlačítko 'Přehrát' se nic nestane.

Z neznámého důvodu musí mít IE přístup k internetu, aby byl zásuvný modul WMP funkční. Tento problém většinou nastane, pokud IE pracuje v režimu offline. Spusťte IE a přesvědčte se, že položka Pracovat offline v menu Soubor není zaškrtnutá.

Při spuštění vám IE může nabídnout, jestli se chcete připojit k internetu – klepněte na Ano.

-------
tohe sem ted nasel firefoxu..k ničemu
kemalius (3)|2.3.2009 17:51
Nevim jak je to mozny ,ten windows media player mi porad nesel tak jsem skusil naistalovat real media..a světe div se rozjel se wmp..nechápu..