Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Windows XP + WMP

Deexer (365)|6.12.2008 10:20
Čus mám tu menší problém když jsem pouštěl DVD tak šlo všechno v pohodě ve WMP....ale z ničeho nic teď mi WMP u DVD disků nepřehraje zvuk a vubec nevím čím to je :( ještě nepřehraje format AVI zvuk ano ale ne obraz...
jinak ostatní věci fungujou hudba,wmv.... atd.

(jedná se o ten nejnovější WMP)
Salamander (6177)|6.12.2008 10:21
zkus preinstalovat kodeky :)
grapherX (888)|6.12.2008 10:34
Jsou dvě možnosti. Přeinstalvoat kodeky, nebo přeinstalovat WMP i kodeky.

edit: nebo je ještě možnost přejít na nějkterý lepší přehrávač. Na video je např. výborny KMPlayer, nebo použij WMP classic ,tkerý je součástí K-lite Codec Pack
Deexer (365)|6.12.2008 16:11
[QUOTE=grapherX;191607]Jsou dvě možnosti. Přeinstalvoat kodeky, nebo přeinstalovat WMP i kodeky.

edit: nebo je ještě možnost přejít na nějkterý lepší přehrávač. Na video je např. výborny KMPlayer, nebo použij WMP classic ,tkerý je součástí K-lite Codec Pack[/QUOTE]

Dobre ze je zmineno KMplayer ten pouzivam... kdyz uz tak bych u nej potreboval nastavit jednu vec kdyz dam do DVDromky dvko tak se mi spusti, nebo respektive kdyz kliknu na disk spusti WMP a to ja nechci chi aby se mi spoustel KMplayer kdyz na to poklepam... to bych potreboval nastavit..

co se tyce WMP to stejneak potrebuju nejak zprovoznit....
r34ktor (7477)|6.12.2008 16:22
[QUOTE=Deexer;191722]Dobre ze je zmineno KMplayer ten pouzivam... kdyz uz tak bych u nej potreboval nastavit jednu vec kdyz dam do DVDromky dvko tak se mi spusti, nebo respektive kdyz kliknu na disk spusti WMP a to ja nechci chi aby se mi spoustel KMplayer kdyz na to poklepam...[/QUOTE]
KMPlayer ? Možnosti ? Předvolby (F2) ? Asociace/Sejmutí ? Asociace ? dole zatrhnout u Autopřehrávání CD/DVD (XP) požadované volby.