Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

C a D

Dohnalik (58)|7.12.2008 14:44
ahoj mam problem nainstaloval jsem mi xp na D který má 4Gb a když něco stahuju tak se mi to všechno ukládá na d ale já potřebuju aby se to ukládalo na C kde je 20Gb poradte dík
Logout (4018)|7.12.2008 14:46
Čim to stahuješ?
Dohnalik (58)|7.12.2008 14:48
[QUOTE=Logout;191982]Čim to stahuješ?[/QUOTE]

no to já nevim normálne mi naskočí tabulka internet ex dám uložit
Intri (3490)|7.12.2008 14:51
Když dáš stahovat soubor, vyskočí na tebe tabulka s možnostmi Zrušit, Uložit a Spustit. Když klikneš na Uložit, ukáže se ti další okno, které ti nabízí k výběru složku, do které se to uloží. Tam si zvol jako cílovou složku nějaký adresář na disku C a máš to.

Ale nějak mi nesedí to označení disků - Windows vždycky nekompromisně přiřadí písmeno C jednotce, ze které Windows nastartoval.
Dohnalik (58)|7.12.2008 15:04
[QUOTE=Intri;191985]Když dáš stahovat soubor, vyskočí na tebe tabulka s možnostmi Zrušit, Uložit a Spustit. Když klikneš na Uložit, ukáže se ti další okno, které ti nabízí k výběru složku, do které se to uloží. Tam si zvol jako cílovou složku nějaký adresář na disku C a máš to.

Ale nějak mi nesedí to označení disků - Windows vždycky nekompromisně přiřadí písmeno C jednotce, ze které Windows nastartoval.[/QUOTE]

no to sem skusil ale já potřebuju aby se to ukládalo vždycky a ne to pokaždé nastavovat
SamecP (1751)|7.12.2008 15:07
V nastavení možnostech internetu v prohlížeči by se to mělo dát na pevno nastavit.U Mozzily a Opery to tak aspoň je...
Intri (3490)|7.12.2008 16:08
[QUOTE=Dohnalik;191988]no to sem skusil ale já potřebuju aby se to ukládalo vždycky a ne to pokaždé nastavovat[/QUOTE]

Hmm, tohle jsem v nastavení nenašel. Nekontroloval jsem, jestli si IE zapamatuje složku, kam jsi ukládal naposledy ( pak by stačilo dávat v okně pro výběr složky jen OK ), ale pokud to nedělá a býěr složek ti dost překáží, doporučit by se dal klidně i jiný prohlížeč.
MiBa (195)|7.12.2008 20:28
Tu je popísané kde nastaviť aby sa IE pýtal na miesto uloženia sťahovaného súboru:

http://www.infopackets.com/news/software/windows_tips/2005/20051201_internet_explorer_doesnt_ask_where_to_save_files.htm

Tu je viacero tipov pre nastavenie IE:
http://www.onecomputerguy.com/ie_tips.htm#iesave

EDIT: tiež by som to riešil nainštalovaním iného prehliadača napr. Firefox, Opera ...