Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Paměti: operacni pamet amilo 1510

Neregistrovaný (0)|7.12.2008 23:16
Jméno tazatele: david

Znění dotazu:
dobry den,,chtel bych poradit s nakupem toho nejvhodnejsiho upgradu operacni pameti na notebook fujitsu amilo pa1510...predem diky za komenty presneji radu.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Intri (3490)|7.12.2008 23:21
Jsou tam DDR2 paměti na 533 MHz, neměl by tedy být problém osadit jakékoliv DDR2 moduly. Jejich frekvence by se měla přizpůsobit schopnostem desky ( i 800MHz paměti by tak měly běžet na 533 MHz ). Samozřejmě před koupí je vždy vhodné vyzkoušet. Doporučil bych značku A-Data.

EDIT: K tomu vyzkoušení: naposledy, co jsem kupoval paměti, nebyl zrovna zaměstnanec Alfy nadšený z toho, že jsem po něm chtěl, aby mi je zapojil a já je mohl vyzkoušet. Tvrdil, že takovou služby na prodejně neposkytují a že od toho mají internetový prodej s vrácením do 14 dnů. Což je sice hezké, ale chlapeček zapomněl, že předvést zboží v provozu má prodejce na požádání zákonnou povinnost. Nenech se tedy jen tak odbýt, kdyby náhodou obchod nebyl až tak ochotný.
mstejska (2912)|8.12.2008 00:11
Nejlepsi vzit NB sebou do obchodu. Povolis par sroubku, zacvaknes, nabehnes win, zaplatis. Tak jsem to delal ja, se dvema NB.