Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Problém s modem AnyData APE540-H a programy Any DVD a CloneDVD

Neregistrovaný (0)|9.12.2008 14:23
Jméno tazatele: Jirka

Znění dotazu:
Ahoj všem,chtěl jsem se zeptat zda někdo z vás nemá zkušenost s mobilním modem AnyDATA APE 540-H(výrobce Huawei),je to jeden z nových mobilních modemů pro notebooky,pracuje v CDMA a docela mile mi překvapil.Problém je v tom,nevím co k tomu výrobce vedlo použít instalaci,že ve správci zařízení je tento modem veden za prvé mezi modemy a zadruhé mezi disky,jako CD-ROM mechanika.A tady je jádro problému,pokud chci použít programy AnyDVD A CloneDVD,okamžitě tyto přestávají ve Vistě fungovat.Předtím jsem používal modem Huawei 620E PMCIA,s tím jsem žádný problém neměl,tento nový modem pracuje v ExpresCard/34(používám redukci pro slot PMCIA na ExpreCard).Konflikt je podle mého názoru v tom,že AnyDVD, program na odstranění ochrany proti kopírování,tento modem registrují,jako CD-ROM,kterým však není a neví si s touto situací rady.To samé CloneDVD.Chtěl jsem si o tomto problému pohovořit s technikem v O2,ale po telefonu bych provolal majlant(placená linka).Problémy s ADSL se řeší na lince bezplatné,to jen tak na okraj.A navíc mi přišlo,že technik neví o jakém programu a problému mluvím.Myslíte,že by pomohlo nainstalovat na rozdělený disk XP a tam provozovat oba programy a ve Vistách modem,nebo by jste mi někdo poradil něco jiného.Ptal jsem se různě,pídil po internetu,ale nikde jsem neuspěl,asi jsem první,kdo na tento problém narazil.Mám Aspire 9303WSMi,VistaHomePremium,SP1.Budu velmi rád,když mi někdo poradí.Když jsem si tento modem kupoval,tak mi ani ve snu nenapadlo ,že bude v systému zavedený nejenom jako modem,ale také jako virtuální CD-ROM.Díky předem za odpovědi.Snad jsem to napsal dost srozumitelně.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Lax (97)|9.12.2008 16:52
A to ta CD-ROM nejde prostě ve správci zařízení zakázat? To by mohlo pomoct, ne?
EditorPO (2819)|9.12.2008 18:01
Ked ten modem odoberies, tak ti to funguje?