Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

COOLERMASTER DOMINATOR+++Supr volba

ROSS84 (4)|1.1.2009 22:17
Jaké zkusenosti máte z touto krásnou a cenově velice zajímavou skříňkou...???
Zkoušel ji někdo tunnit...??? :) FOTOOOO...!!!:) :rules

Osobne ji mam a naprosta spokojenost,...komu sem ji doporucil,tak byl ohromne spokojenej :)

alkaba (47)|2.1.2009 13:02
Já ji mám a jsem spokojen...Ale spokojenější bych byl, kdyby tam nebylo tolik děr. :-)
Richmond (8084)|2.1.2009 13:11
...tak presne tohle rikal i jeden zakaznik ktery do pc zvrhnul kafe...
pas!k (3765)|2.1.2009 22:05
Nechete misto poplacavani po zadech napsat jake jsou vlastne ty vyhody u teto skrine?
ROSS84 (4)|3.1.2009 09:08
Tak je třeba si narovinu přiznat že skříň není 100% nejlepší na trhu, ale o kterém produktu to říci můžeme, že...?:) Pokračuji krátkým a recenzovaným seznamem plusů a mínusů:)

+ Cena............................................................................................****/*****
+ Možnost instalovat až 8 ventilátorů......................................................***/*****
+ Design...........................................................................................****/*****
+ Instalace komponent bez nástrojů.....................................................*****/*****
+ Vedení kabelů.................................................................................****/*****
+ Prostornost, dostatečně velká i pro větší grafické karty..........................****/*****
+ Tři 120mm ventilátory v ceně..............................................................***/*****
+ Možnost instalace vodního chlazení ....................................................****/*****

************************************************

– Bočnice se prohýbají............................................................................**/*****
– Propouští velkou část hluku kvůli rozsáhlé perforaci............................... ****/*****
– Blokování proudění vzduchu z přední části................................................**/*****



Nutno ovšem dodat,že vše lze snadno vyřešit lehkým modnutím(např. zaslepením otvorů odhlučňovacím materiálem)
Také jsem přikoupil 2x prachové filtry:) , pak je větrání naprosto úžasné :)


[SIZE="4"]Samozřejmě budu rád když se ostatní zapojí do diskuze a popřípadě sdělí další výhody/nevýhody a zkušenost[/SIZE]i :):thumb
Richmond (8084)|3.1.2009 14:19
nj, ale kdyz si jeste prikoupis filtry a odhlucnovaci material tak se razem zmeni i pomer cena/vykon, nehlede na fakt ze ne kazdy je schopen/ochoten material tam dodatecne nainstalovat... Tim nechci nejak pomlouvat tuhle skrin (rukama mi prosly 3-4 kousky takze vim co je zac) ale rekneme ze ne ne kazdy je pocitcovy nadsenec aby si vyclenil dalsi 3hodiny na dotuneni - nekdo si radeji priplati hned a koupi treba Nexus Breeze ikdyz na zacatku by se dalo rict ze je proti CM "draha"
ROSS84 (4)|3.1.2009 14:56
No..asi jo...neco na tom bude...kdyz jsem ale hledal novou skrin,tak tato za svou cenu a hlavne jsem chtel aby zdroj byl umisten dole(cimz si sam cerpe studeny vzduch) me naprosto sedla...i co se tyce Designu:)
Richmond (8084)|3.1.2009 15:07
[QUOTE=ROSS84;201893]...a hlavne jsem chtel aby zdroj byl umisten dole(cimz si sam cerpe studeny vzduch) me naprosto sedla...i co se tyce Designu:)[/QUOTE]
...zase nasava vic prachu a nektery zdroje nemusi mit tak dlouhy kabely aby dosahly na konektory na desce...
edit: ja osobne volim podle vnitrku, tloustky plechu a pak teprv dam na design (vetsinou mi na vyber zustane tak 3-4 bedny) a z nich vyberu co nejvic uzavrenou bednu (me se proste libi lednicky - prach v nich neni, teplo taky ne a mit ji musi kazdy at se mu to libi nebo ne)
xlukinek (68)|4.1.2009 20:40
já tuhle skříň mám a sem s ní velice spokojený. taky sem si říkal že je dobrý mít zdroj dole, ale teď když je na zemi a ne na stole tak toho prachu je fakt hodně a to mám naštěstí zdroj který nenasává zespod, jsou v něm 2*80mm fan, takže furt beru vzduch ze skříně a tak ten prach tam není ;-) jinak je fakt dobrá ikdyž plánuji úpravy ;-)
ROSS84 (4)|7.1.2009 08:59
Povez, jaky upravy chystass.-...?:)
xxxstalkerx (139)|21.2.2009 14:08
CM Dominator je perfektni skrin, mam ji a vrele doporucuji, ma dostatecne dimenzovane chlazeni (az 7x120 mm), doporucuji k teto skrini koupit regulator otacek ventilatoru ZALMAN ZM-MFC1 Plus, vyborne se k ni hodi a umoznuje manualni regulaci ventilatoru (tim padem hlucnosti). Tahle skrin je take velmi prostorna, mam GTX 260, meri 27 cm a vejde se mi do skrine a mam jeste mezeru par centimetru od boxu s disky. Box s disky je take velmi dobre resen, disky se upinaji do cernych plastovych ramecku, ve kterych jsou trny (uz nemusite pri kazdem vyndavani disku pc odsroubovavat milion sroubku). Kabely se daji velmi dobre uklidit jak ve volnem miste pro disky, tak mezi deskou a bocnici. Ohledne prachu, tato skrin ma velmi snadnou demontaz derovanych casti (proste za to vezmete shora a zdola a sundate predek a horejsek), dobre se luxuje.