Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ovladače na myš

Falken (3)|3.1.2009 19:19
Dobrý den, Potřeboval bych k notebooku připojit myš Redstar multimedia která je do USB jenže k ní nemůžu sehnat ovladače a ona mi nechce chodit. Nevíte někde kde by se dali stáhnout?
grapherX (888)|3.1.2009 19:22
Co používáš za OS? I XP i Visty si automaticky ztekekují USB porty a ovladače sami nainstalují. Uveďte kdyžtak přesný typ myši.
Falken (3)|3.1.2009 19:29
Mám XP. Nahlásí mi to: ''Zařízení usb nebylo rozpoznáno''. Když na to kliknu tak mi to píše: ''Jedno ze zařízení usb připojených k tomuto počítači nepracuje správně a systém Windows jej nerozpoznal''. Přesný typ myši nevim Zezhora je na ní jen 'Redstar multimedia' a zespoda 'Mouse tested to comply with FCC standart. For home or office use'.
Vladkof (1)|3.1.2009 19:41
zkuste si otevřít manažer hardwaru(nebo spíš správce hardwaru nvm přesně) a tam by jste tu myš měl mít v některém tom rozbalovacím seznamu s ikonou otazníku...(asi USB devices).
klikněte pravým a dejte něco jako odebrat(nebo odinstalovat)...až zmizí tak pro jistotu restartovat pc a až poté systém naběhne tak tu myš zasuňte do portu a počkejte jestli se nainstaluje...

PS:omlouvam se za takovy "plus minus" návod, ale zrovna sem v jinym winu a nepamatuji si z hlavy přesně jak to tam je..:)
r34ktor (7477)|3.1.2009 21:07
Zkus ji v jiném PC. Pokud pojede, tak je problém ve tvém PC, pokud ne, je zralá na reklamaci.
EditorPO (2819)|3.1.2009 22:09
Service pack?
Liqid (410)|4.1.2009 08:19
Zkousel si i jinou mys, popř jinej USB port?
Falken (3)|4.1.2009 10:23
Vyřešeno, měla přerušenou jednu žilku v kabelu. Už chodí.