Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Windows Installer

stastikp (42)|19.1.2009 23:24
Ahoj, měl bych jeden takovej problemek.
Nejde mi spustit sluzba Windows Installer, nejde preinstalovat. Pri preinstalaci z souboru (Windows Installer 4.5 Redistributable) mi to hodi chybu:
"Instalační program nemohl provést zálohování klíče registru XXXX do souboru C:/Windows/..... XXXX 5: Přístup byl odepřen."
A na tom vzdycky ztroskotam. Nejde mi tudiz naisntalovat antivirus, ktery potrebuji a zadny program vyuzivajici tuto sluzbu. Nevíte nekdo co s tim prosim vas ?
Intri (3490)|19.1.2009 23:34
Nesnažíš se to instalovat přes účet s omezenými právy?
EditorPO (2819)|20.1.2009 00:42
Skus sa pozriet do
Ovladacie panely > Nastroje pre spravu > Sluzby > Vzdialene volanie procedur (RPC)
Dvojklikom na tuto sluzbu sa ti otvori okno. Skontroluj zaskrtnutie polozky Lokalne systemove konto.

Nasledne klikni na Start > Spustit. Do okna napis msiexec /unregister, potvrd OK. Znovu Otvor toto okno a napis msiexec /regserver, potvrd znovu OK.

Restartni PC a po restarte znovu otvor to spustacie okno, napis cmd. Do novootvoreneho okna napis sfc /scannow. Vykona sa kontrola systemu, pripadne bude vyzadovane instalacne CD.
stastikp (42)|20.1.2009 12:04
Zkusim to, taky me napadlo, ze to souvisi s uzivatelskymi pravy. Mel jsem na kompu vira a mel jsem taky problem prave s pravy uzivatele i prestoze jsem nahlaseny jako administrator.
EditorPO (2819)|20.1.2009 20:27
[quote=stastikp;209074]Zkusim to, taky me napadlo, ze to souvisi s uzivatelskymi pravy. Mel jsem na kompu vira a mel jsem taky problem prave s pravy uzivatele i prestoze jsem nahlaseny jako administrator.[/quote]
No jo, teraz je velky boom vo viroch :-)

Nainstaluj vsetky zaplaty, zapni FW a nainstaluj si Malicious Software Removal Tool