Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): nehraje leva bedna

Neregistrovaný (0)|25.1.2009 20:35
Jméno tazatele: anatair

Zn?ní dotazu:
zdravim-nehraje leva bedna-preinst.jsem ovladace a nic-kdyz zezadu povytahnu jack,tak hraje na dve ,ale mono,kdyz ho dam tak jak ma byt hraje jen prava-nemuze byt vypaleny vystup?nebo to striknout kontoxem?mohlo by neco odejit primo na zakl.desce?jde vymnenit jen ten vystup samotny a je to nejak moc narocne?dekuji za pomoc

HW a SW po?íta?e jehož se dotaz týká:
Intri (3490)|25.1.2009 20:37
Co třeba zkusit zkontrolovat nastavení vyvážení kanálů?:-)
Neregistrovaný (0)|25.1.2009 20:40
omlouvam se toto jsem nenapsal,ale je to samozrejmne nastaveno spravne
Intri (3490)|25.1.2009 20:43
Vím, že se mi toto už stalo, řešil jsem úplně to stejné, ale nevzpomínám si, jak jsem to pořešil, je to dávno. Vím, že jsem kdysi měnil kabel vedoucí ze zvukové karty do hi-fi věže. Zkus jej taky vyměnit, ať případně vyloučíš chybu v kabelu.
Neregistrovaný (0)|25.1.2009 20:48
praveže bedny i kabel na druhem compu norm.šlapou,tak se ptam na ty střeva-se vnitřkem zatim nemam zkušenosti-se soft. jsem doc.v pohode
ICEBOSS (3435)|30.1.2009 01:49
tak jeste muze byt dodrbany jack na zvukovce ;o) mas uz nejakou tu modernejsi zvukovku, ze kdyz pripojis jack do vstupu, tak ti to napise co jsi pripojil? jestli aaaano, tak repro pripoj do jinyho vystupu a pak to pocitaci vsugeruj zaskrnutim "prednich beden". Jestli je to nejaky levny integrac na stare desce, resil bych to koupi zvukovky do PCI za cca 100 kc v bazaru.