Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): acer aspire T160-QB7E-stahnuti ovladacu

Neregistrovaný (0)|2.2.2009 23:40
Jméno tazatele: anatair

Zn?ní dotazu:
ahoj.pros.potrebuji stahnout nekde-radic sbernice SM-radic videa/VGA/-sitovy adapter ethernet-zvuk.zarizeni na sbernici HIGH DEFINITION AUDIO.Nevim uz co s tim-ted to mam rozebrane-nevite,kde je primo na desce napsano co je to za tip atp?nemam ani manual,ani zadne instalacky-snazim se pomoci kolegovi s preinstalaci windovs,ale bez techto veci jsem v pr...Dekuji za kazdou odpoved.neni ten nazev te desky nekde v biosu?

HW a SW po?íta?e jehož se dotaz týká:
acer aspire T 160 qb7e--AMD Athlon 64 3800+,250gb sata 1 gb ddr,wind xp professional,grafika ati radeon x1300/1550
astec (1823)|2.2.2009 23:46
[QUOTE=Neregistrovaný;214361] Jméno tazatele: anatair

Zn?ní dotazu:
ahoj.pros.potrebuji stahnout nekde-radic sbernice SM-radic videa/VGA/-sitovy adapter ethernet-zvuk.zarizeni na sbernici HIGH DEFINITION AUDIO.Nevim uz co s tim-ted to mam rozebrane-nevite,kde je primo na desce napsano co je to za tip atp?nemam ani manual,ani zadne instalacky-snazim se pomoci kolegovi s preinstalaci windovs,ale bez techto veci jsem v pr...Dekuji za kazdou odpoved.neni ten nazev te desky nekde v biosu?

HW a SW po?íta?e jehož se dotaz týká:
acer aspire T 160 qb7e--AMD Athlon 64 3800+,250gb sata 1 gb ddr,wind xp professional,grafika ati radeon x1300/1550[/QUOTE]

Tady nic z toho nepomohlo?
ftp://ftp.acer.cz/desktop/aspire_t160/driver/
Neregistrovaný (0)|3.2.2009 00:01
tady jsem stahnul vse krom tech dvou na n vidia,tak jsem to ted vypalil a zkusim to,zase musim prepojit druhy comp.je to pakarna,jestli by si mohl nez pujdes spat poslat nejake odkazy na ty ovl. jeste jinde.diky-ted vypinam net a jdu to zkusit, dekuji
astec (1823)|3.2.2009 00:11
Řadič sběrnice SM se většinou nainstaluje po instlalaci ovladačů chipsetu
EditorPO (2819)|3.2.2009 00:24
Napriklad aj tu http://support.acer-euro.com/drivers/desktop/aspire_t160.html
z rolovacieho menu si vyber konkretny ovladac pr XP ... zacni chipsetom
Neregistrovaný (0)|3.2.2009 00:42
takze moc diky-ja trouba jsem stahnul vsechny krome nvidia chipset a nvidia zip. a pak se muzu divit,takze ted je vsechny odmazu a zacnu chipsetem,pak grafika atd---moc dikec-uz mi z toho hrabe
astec (1823)|3.2.2009 14:32
[QUOTE=Neregistrovaný;214397]takze moc diky-ja trouba jsem stahnul vsechny krome nvidia chipset a nvidia zip. a pak se muzu divit,takze ted je vsechny odmazu a zacnu chipsetem,pak grafika atd---moc dikec-uz mi z toho hrabe[/QUOTE]

No možná by jsi to nemusel formátovat, stačilo by to projet znova, ale vzhledem k tomu, že jsi s tím trošku pytlíkoval tak asi bych to zformátoval