Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ventrilo Vista problem

NibelunG (13)|26.2.2009 08:45
Zdravim all

mam takovy problemek s ventrilem na Vistach. Jiste Vam vsem dobre znamy komunikacni program ventrilo mi totiz nejak nefici tak jak by melo. Mel jsem predtim XPcka a bez problemu jsem vsechny slysel a oni mne, jenomze na Vistach jak jsem spustil vnt tak vsichni me slysi, ale ja ne zkousel jsem vsemozne nastavovat ty kodeky co tam jsou pridavat outbound v setup a nejde to.
Jeff Brawo (109)|26.2.2009 10:00
V Output device mas nastavene co?
Nekdy se tam navoli neco spatne (treba line in).

Obcas je taky mozne mit zaple MUTE SOUND, je to lehce prehlednutelne, ale zabere to, nez se na to prijde.
NibelunG (13)|26.2.2009 14:15
To ted netusim jsem totiz v praci, ale jak prijdu domu tak to sem napisu, ale daval jsem vsechno co tam je na vyber.
pas!k (3765)|26.2.2009 14:19
Hod sem screeny
NibelunG (13)|26.2.2009 19:24
Nic proti ale pouzivam dost dlouho ventrilo na to abych vedel ze tam je mute sound ;) prave proto me to zarazi ze to nejede tak jestli jste s tim nekdo u vist nesetkal ptz na xp mi to jede normalne
NibelunG (13)|26.2.2009 19:28
jinak screen ze setupu je zde.
vnt.jpg
trodas (1753)|26.2.2009 23:10
Zkus dve veci:
Zvednout hlasitost v nastaveni "Hardware" Volume - mas ho na MIN...
A pak vybrat za "Output device" to, co se ti v tom menu tam objevi jak na ne kliknes, a nenechavat tam ten "Default wave maper" ... Visty to nemusi mit rady, vzhledem k tomu, jak brani direct pristupu k HW jak cert se brani krizi :)

PS. XPcka jsou IMHO lepsi nez Visty
SamecP (1751)|27.2.2009 01:01
Pokud by ti to nejelo,tak stáhni Team speak.Stejnej princip a ve vistách funguje bez problémů.
Smeli (2302)|27.2.2009 06:56
S nastavením viz. níže ventrilo funguje bez problémů (Visty).

@trodas: další podobná poznámka bude brána jako pokus rozpoutat flame a bude náležitě "oceněna"
vent.jpg
NibelunG (13)|27.2.2009 14:08
[QUOTE=SamecP;224148]Pokud by ti to nejelo,tak stáhni Team speak.Stejnej princip a ve vistách funguje bez problémů.[/QUOTE]

JJ Vim co je TSko ;) pouzivam ho jenomze vnt ma lepsi odezvu nez tsko. Hraju Cod2 za vcelku dost znamy cesky klan a jsme vetsinou na tom vnt prave proto sem nechapal proc mi vnt nejde a tsko mi jede bez problemu. Jo jinak k predchozimu komentu tak s tim Hrdware Volume nejde hybat ono to bohuzel jde spatne videt na tom obr. zkusim jeste to nastaveni co tu je ze to jde a uvidim.
WoodyS (1)|1.3.2009 13:34
[QUOTE=Smeli;224180]S nastavením viz. níže ventrilo funguje bez problémů (Visty).

@trodas: další podobná poznámka bude brána jako pokus rozpoutat flame a bude náležitě "oceněna"[/QUOTE]

Skus sem pls hodit odkaz odkud si to stahnul nebo rovnou zazipovat a upnout slozku z program files (ventrilo)